شریک بانکی SWIFT بایننس نقل و انتقالات USD زیر 100000 دلار را ممنوع خواهد کرد

شریک بانکی SWIFT بایننس نقل و انتقالات USD زیر 100000 دلار را ممنوع خواهد کرد


بایننس تاکید کرد که پرداخت های کارت اعتباری و نقدی همچنان پذیرفته می شود و حواله های بانکی غیر دلاری از طریق سیستم پرداخت سوئیفت انجام می شود.

بایننس پایگاه مشتریان خرده فروشی خود را در مورد قطعی خدمات ورودی بالقوه که می تواند نقل و انتقالات پرداخت بانکی را متوقف کند، توضیح داده است.

قطع سرویس بر کاربران حساب‌های بانکی با دلار آمریکا که مایل به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال با قیمت کمتر از 100000 دلار از طریق سیستم پرداخت سوئیفت هستند، تأثیر می‌گذارد. این کاهش از اول فوریه اعمال خواهد شد.

بایننس این خبر را در تاریخ 21 ژانویه از طریق ایمیل به “کاربران بایننس” اعلام کرد و تاکید کرد که آنها اکنون “فعالانه به دنبال یک شریک جدید سوئیفت (USD)” هستند تا از اختلال در خدمات برای نقل و انتقالات پرداخت بانکی آینده جلوگیری کنند.

صرافی ارز دیجیتال اضافه کرد که این تصمیم شریک بانکی است و بایننس تنها پلتفرم معاملاتی تحت تأثیر این تغییر نخواهد بود.

«این برای همه مشتریان صرافی ارز دیجیتال صدق می‌کند. تا زمانی که راه حل جایگزینی پیدا نکنیم، پس از 1 فوریه 2023، ممکن است نتوانید از حساب بانکی خود برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال به دلار آمریکا با قیمت کمتر از 100000 دلار از طریق SWIFT استفاده کنید.

با این حال، بایننس تاکید کرد که مشتریان می توانند از کارت های اعتباری یا نقدی خود برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال استفاده کنند و پرداخت ها به صرافی های شخص ثالث پردازش خواهد شد.

نامه 21 ژانویه بایننس به کاربران خرده فروشی بایننس. منبع: Binance

صرافی ارز دیجیتال اضافه کرد که نقل و انتقالات مبتنی بر سوئیفت برای نقل و انتقالات بانکی غیر دلاری مانند یورو همچنان فعال خواهد بود.

مربوط: بایننس حساب تاجر را پس از شکایت در توییتر به حالت تعلیق در می آورد

بایننس تأیید کرده است که این تغییر بر «حساب‌های شرکتی» آنها تأثیری نخواهد گذاشت.

در حالی که قطع سرویس پرداخت تصمیم بایننس نبود، پلتفرم معاملاتی اخیراً نقل و انتقالات را به حالت تعلیق درآورده است.

بایننس اخیراً سپرده‌های USDT و USDC مبتنی بر Solana را به طور موقت در 17 نوامبر به حالت تعلیق درآورد.

در حالی که صرافی همچنین به طور موقت سپرده گذاری و برداشت اتر (ETH) و Wrap-Ether (wETH) را برای حدود 10 روز قبل از ادغام اتریوم به حالت تعلیق در می آورد.


نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉