بایننس به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در لهستان ثبت نام می کند

بایننس به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در لهستان ثبت نام می کند


کاربران لهستانی برای ادامه استفاده از خدمات این شرکت، مطابق با الزامات قانونی جدید، باید شرایط و ضوابط جدیدی را با بایننس لهستان امضا کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در 18 ژانویه برنامه های خود را برای گسترش حضور محلی خود در لهستان و در عین حال پیروی از مقررات محلی اعلام کرد.

Binance Poland sp. z oo، زیرمجموعه لهستانی Binance، به استانداردهای نظارتی لهستانی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) پایبند خواهد بود، که کاربران لهستانی را ملزم به امضای شرایط و ضوابط جدید با Binance Poland برای ادامه استفاده از خدمات این شرکت می کند.

Kyrylo Khomiakov، رئیس اوکراین و اروپای شرقی در Binance، اظهار داشت که این شرکت معتقد است مقررات مؤثر برای پذیرش دارایی‌های دیجیتالی ضروری است. او همچنین بر تعهد بایننس به امنیت و پایبندی دقیق به الزامات شناخت مشتری (KYC) تاکید کرد. خومیکوف به اشتراک گذاشت:

«صنعت کریپتو برای کمک به پذیرش جریان اصلی دارایی‌های دیجیتال به مقررات مؤثر و مناسب نیاز دارد. ما قویاً معتقدیم که یک محیط نظارتی پایدار می‌تواند نوآوری را تقویت کند و برای ایجاد اعتماد و رشد بلندمدت در صنعت ضروری است.”

Katarzyna Wabik، مدیر کشور Binance برای لهستان، اظهار داشت که این شرکت به طور کامل با استانداردهای لهستانی برای VASP ها مطابقت دارد و شرکت بر انتقال موفقیت آمیز کاربران به سازمان لهستانی، بهبود عملیات محلی و جذب استعدادهای محلی متمرکز است.

مطالب مرتبط: بایننس به موسسات اجازه می دهد تا رمزنگاری را با نگهبانی سرد ذخیره کنند

بایننس اکنون در چندین کشور عضو اتحادیه اروپا از جمله فرانسه، ایتالیا، لیتوانی، اسپانیا، قبرس، سوئد و اکنون لهستان، تأییدیه نظارتی دارد.

در 11 ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که سازمان نظارت مالی سوئد، بازوی محلی Binance را برای مدیریت و تجارت ارزهای دیجیتال در سوئد تایید کرده است. این اعلامیه که ظاهراً پس از «ماه‌ها تعامل سازنده» منتشر شده است، به ساکنان سوئد اجازه می‌دهد به خدمات رمزنگاری Binance دسترسی داشته باشند.

همانطور که قبلا توسط Cointelegraph گزارش شده بود، تیم Binance و Huobi با موفقیت 2.5 میلیون دلار را از هکرهای Harmony One بازیابی کردند. Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در توییتی به اشتراک گذاشت که هکرها در حال تلاش برای پولشویی از طریق صرافی Huobi هستند. با این حال، بایننس این را شناسایی کرد و با Huobi تماس گرفت تا به مسدود کردن و بازیابی دارایی های دیجیتال سپرده شده توسط هکرها کمک کند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉