Dogwifhat 30% کاهش یافت، بایننس 12.66 میلیون WIF از حرکات نهنگ دریافت کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش Lookonchain، یک نهنگ با سپرده گذاری 12.66 میلیون WIF به ارزش تقریبی 23.4 میلیون دلار در صرافی Binance حرکت قابل توجهی انجام داد. انبار عظیم WIF طی دو تراکنش به صرافی رمزنگاری Binance منتقل شد. سپرده گذاری پول نشان دهنده قصد فروش است، در حالی که برداشت پول ممکن است نشان دهنده خرید باشد.

سپرده 12.66 میلیون WIF در بایننس نه تنها به دلیل اندازه آن، بلکه به دلیل زمان بندی آن در شرایط نوسان بازار قابل توجه است.

این انتقال قابل توجه در زمانی انجام می شود که Dogwifhat میم کوین مبتنی بر Solana با کاهش 7 درصدی در 24 ساعت گذشته و 34 درصدی در هفته گذشته روبرو شده است.

کاهش ارزش Dogwifhat بازتابی از احساسات کلی بازار است که اخیراً نزولی بوده است. بیت کوین به پایین ترین سطح یک ماهه خود سقوط کرد زیرا کمبود محرک های جدید بازار باعث کاهش رکورد رالی امسال شد.

Dogwifhat 31 درصد سقوط کرد

سولانا میم کوین Dogwifhat (WIF) از روز گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا بازار ارزهای دیجیتال شاهد فشار نزولی جدیدی بود.

در این زمینه، WIF از زمان رسیدن به بالاترین قیمت 4.07 دلار در 29 می، به طور پیوسته سقوط کرده است. در آخرین فروش، WIF برای شش روز متوالی از 17 ژوئن سقوط کرده است.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، WIF با قیمت 1.68 دلار معامله می شد که 3 درصد نسبت به ساعت گذشته و 7 درصد در کل در 24 ساعت گذشته کاهش داشت. اگر امروز در قرمز بسته شود، WIF می تواند هفتمین روز شکست خود را تجربه کند. میم کوین مبتنی بر Solana در حال حاضر 35 درصد کاهش هفتگی دارد.

سایر سکه‌های میم سولانا از هفته گذشته کاهش یافته‌اند، از جمله BONK با 17.58 درصد کاهش و Book of Meme (BOME) با 15 درصد کاهش.

سکه های میم سولانا در هفته گذشته روند منفی سولانا را دنبال کردند. سولانا تنها ارز رمزنگاری شده غیر از دوج کوین در بین 10 ارز برتر است که قیمت آن در هفت روز گذشته تقریباً 10 درصد کاهش یافته است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید