ارائه‌دهنده بایننس در برزیل تاییدیه موسسه پرداخت را دریافت می‌کند


شریک بایننس Latam Gateway مجوز فعالیت به عنوان یک موسسه پرداخت و ناشر پول الکترونیکی در برزیل را دریافت کرده است.

رسانه‌های محلی گزارش دادند که Latam Gateway، ارائه‌دهنده پرداخت‌های Binance در برزیل، از بانک مرکزی این کشور مجوز فعالیت به عنوان یک موسسه پرداخت و صادرکننده پول الکترونیکی را در 19 مه دریافت کرد.

این صرافی در اطلاعیه قبلی اعلام کرد که برزیل یکی از بزرگترین بازارهای جهانی بایننس است.

Latam Gateway با ارائه رمپ های روشن/خاموش با رئال برزیلی به شرکت های خارجی کمک می کند تا در برزیل فعالیت کنند. طبق وب سایت این شرکت، بایننس تنها مشتری رمزنگاری در کشور است. سایر مشتریان مرتبط شامل شرکت های مرتبط با بازی مانند Codashop، Moedaz، و Game Hollywood هستند.

بایننس و لاتام گیت وی از ژوئن 2022 و پس از پایان همکاری بایننس-کاپیتال در کشور شریک هستند.

بازاری با حدود ۲۱۴ میلیون نفر، شرکت‌های ارز دیجیتال را به برزیل کشانده است. در ماه ژانویه، بایننس و مسترکارت با یکدیگر همکاری کردند تا یک کارت رمزنگاری پیش‌پرداخت را در این کشور راه‌اندازی کنند که به ساکنان این امکان را می‌دهد تا با بیش از 14 دارایی کریپتو از طریق تبدیل بلادرنگ کریپتو-فیات، خرید کرده و صورتحساب‌های خود را پرداخت کنند. دارندگان کارت باید از استانداردهای «مشتری خود را بشناسید» (KYC) پیروی کنند.

مطالب مرتبط: پذیرش رمزارز در حال رونق است، اما نه در ایالات متحده یا اروپا – Bitcoin Builders 2023

Coinbase نیز وجود دارد که در حال گسترش فعالیت های خود در کشور است. از ماه مارس، این صرافی با ارائه دهندگان پرداخت محلی برای ارائه سپرده و برداشت به ارز محلی و همچنین خرید ارزهای دیجیتال شریک شده است. کوین بیس از سال 2021 در این کشور بوده است، زمانی که یک مرکز فناوری برای ارائه خدمات رمزنگاری به برزیلی ها تأسیس کرد.

مقامات نظارتی برزیل نیز شرکت های رمزنگاری را زیر نظر دارند. طبق گزارش‌ها، بایننس به دلیل کمک به مشتریان برای فرار از دستور توقف در سرمایه‌گذاری‌های مشتقات ارزهای دیجیتال تحت بررسی است.

در سال 2020، کمیسیون بورس و اوراق بهادار برزیل دستور توقف مشتقات کریپتو را صادر کرد. قراردادهای آتی، بدون توجه به ماهیت دارایی های پایه، طبق قوانین محلی، اوراق بهادار محسوب می شوند.

طبق اسناد تحقیقات محلی، پلتفرم Binance به کاربران برزیلی دستورالعمل هایی را نشان می دهد که تنظیمات زبان خود را برای دسترسی به بخش آینده Binance تغییر دهند. علاوه بر این، SEC گفت که محتوای پرتغالی گسترده ای برای کاربران برزیلی بدون اطلاعیه محدودیت دارد. رگولاتورهای اوراق بهادار کانادایی و آمریکایی تحقیقات مشابهی را علیه صرافی ارز دیجیتال انجام داده اند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *