رگولاتور می گوید بایننس بدون مجوز در فیلیپین فعالیت می کند


طبق اعلام SEC فیلیپین، سازمان هایی که در Binance تبلیغ یا معامله می کنند ممکن است با 21 سال زندان و جریمه 90000 دلاری مواجه شوند.

به گفته رگولاتور محلی اوراق بهادار، بایننس صرافی ارزهای دیجیتال بدون مجوز یا مجوز لازم در فیلیپین فعالیت می کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین (SEC) در تاریخ 28 نوامبر هشداری را علیه بایننس صادر کرد و به مردم اطلاع داد که بورس مجاز به فروش یا عرضه اوراق بهادار در این کشور نیست.

در این اطلاعیه تاکید شده است که صرافی مانند بایننس باید برای ثبت درخواست کند و اطلاعات دقیقی در مورد اوراق بهادار ارائه شده قبل از فروش به عموم ارائه دهد. چنین اطلاعات دقیقی شامل قیمت انتشار، ماهیت اوراق بهادار و سایر داده ها است.

مرتبط با: فیلیپین برای اولین بار 179 میلیون دلار اوراق خزانه به فروش خواهد رساند

کد تنظیم اوراق بهادار (SRC) فیلیپین همچنین ناشران اوراق بهادار را ملزم می کند که قبل از ارائه برای سرمایه گذاری در این کشور ثبت شوند. در این بیانیه آمده است که ناشر برای فروش یا عرضه عمومی اوراق بهادار نیز باید مجوز ثانویه دریافت کند و به موارد زیر اشاره کرد:

طبق پایگاه داده کمیسیون، اپراتور پلتفرم Binance به عنوان یک شرکت در فیلیپین ثبت نشده است و بدون مجوز و/یا مجوز لازم برای فروش یا ارائه هر گونه اوراق بهادار طبق بخش 3.1 SRC فعالیت می کند.

علاوه بر فعالیت بدون مجوز لازم، SEC همچنین استدلال کرد که Binance به طور غیرقانونی خدمات خود را در کشور تبلیغ می کند. رگولاتور هشدار داد که نهادهایی که در Binance تبلیغ می کنند یا تجارت می کنند ممکن است طبق بخش 28 SRC مسئولیت کیفری داشته باشند.

در بیانیه آمده است که این یک جرم جنایی بر اساس ماده 73 SRC است که مجازات آن تا 5 میلیون پزو فیلیپین (90300 دلار آمریکا) یا 21 سال زندان یا هر دو است.

بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید