برداشت خالص بایننس در 7 روز گذشته بیش از 3.6 میلیارد دلار است: گزارش


افزایش ناگهانی خروجی ها ممکن است ناشی از خروج بازارسازان از بازار سهام باشد.

به نظر می رسد بایننس در حال تجربه افت نقدینگی است. گزارشی از شرکت تجزیه و تحلیل کریپتو نانسن نشان می دهد که بایننس بیش از 3.6 میلیارد دلار از 7 دسامبر تا 13 دسامبر برداشت کرده است.

خروجی ناخالص بایننس تقریباً 8.8 میلیارد دلار بود، در حالی که جریان ناخالص ورودی تقریباً 5.1 میلیارد دلار بود.

علاوه بر این، جریان خالص روزانه توکن های اتریوم ERC-20 در بایننس در ماه نوامبر بیش از 2 میلیارد دلار در روز بود، اما بین 12 تا 13 دسامبر به بیش از یک میلیارد دلار برگشت.

بایننس ERC-20 توکن جریان و تعادل. منبع: Nansen Analytics

به گفته اندرو تورمن، تکنسین نانسن، کاهش نقدینگی ممکن است تا حدی به دلیل خروج بازارسازان بزرگ باشد. تحقیق تورمن، وینترموت برداشته شد بیش از 300 میلیون دلار و جامپ فایننس 11 تا 12 دسامبر استهلاک بیش از 30 میلیون دلار بایننس USD (BUSD) از 12 تا 13 دسامبر.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم، تنها در دسامبر تحت فشار قرار گرفت. وزارت دادگستری بیانیه رسمی در این مورد صادر نکرده است، اما بایننس ادعا کرده است که این گزارش “کاذب” است.

در پاسخ به خروج، Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance (همچنین به عنوان “CZ” شناخته می شود) درخواست کرد او گفت که این رویداد می تواند برای بازار سهام خوب باشد زیرا به عنوان یک “استرس تست” برای اثبات توان پرداخت بدهی بایننس عمل می کند.

با وجود این موضع مثبت، منابع آموزشی خود بایننس بیان می‌کنند که نقدینگی پایین می‌تواند منجر به اسپرد گسترده‌تر و لغزش بیشتر شود، که هر دو می‌توانند برای مشتریان منفی باشند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید