بایننس با سرمایه گذاری جدید در صنعت کیف پول سخت افزاری حرکت می کند


آزمایشگاه بایننس سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave انجام داده است و دور بعدی سری A را رهبری خواهد کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس با سرمایه گذاری در پلتفرم کیف پول سرد Ngrave، در صنعت کیف پول سخت افزاری حرکت می کند.

آزمایشگاه بایننس سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave انجام داده است و دور بعدی سری A را که این شرکت به طور رسمی در 21 نوامبر اعلام کرد، رهبری خواهد کرد.

Ngrave که در سال 2018 در بلژیک تأسیس شد، با ارائه یک مجموعه امنیتی سه کلیدی، از جمله کیف پول سخت افزاری جدا شده Zero، ابزار پشتیبان گیری کلید Graphene، و برنامه موبایل Liquid، در نظارت بر خود تخصص دارد.

یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس و رئیس آزمایشگاه های بایننس، اظهار داشت که امنیت یکی از بزرگترین چالش ها برای پذیرش رمزارزها باقی مانده است. او افزود که بایننس می خواهد به حمایت از طرح هایی که امنیت کاربران را بهبود می بخشد، ادامه دهد.

تایلر زد، مدیر سرمایه گذاری در آزمایشگاه بایننس، گفت: «آزمایشگاه‌های بایننس برای استفاده از صنعت کیف پول سخت‌افزاری در حال ظهور و همکاری با Ngrave برای ارائه محصولات کیف پول پیچیده به کاربران خرده‌فروشی و سازمانی، هیجان‌زده است.

مشخص نیست که آیا بایننس قبلاً در شرکت های کیف پول سخت افزاری مانند لجر یا ترزور سرمایه گذاری کرده است یا خیر. اوایل ماه نوامبر، بایننس با سازنده کیف پول سخت‌افزار لجر همکاری کرد تا به کاربران بایننس اجازه دهد ارزهای دیجیتال را با کارت‌های نقدی خود مستقیماً از طریق لجر قرار دهند.

بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری متمرکز در تلاش بودند تا فعالیت‌های خود را حفظ کنند زیرا ادامه زمستان کریپتو باعث رشد صنعت کیف پول سخت‌افزاری شد. برخلاف صرافی ها، کیف پول های سخت افزاری به کاربران این امکان را می دهند که با ایمن کردن یک کلید خصوصی، وجوه خود را بهتر کنترل کنند. بر اساس داده‌های چندین مطالعه منتشر شده در جولای، صنعت کیف پول سخت‌افزاری رمزنگاری می‌تواند سریع‌تر از صرافی‌ها در آینده نزدیک رشد کند.

در 14 نوامبر، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، حتی اذعان کرد که ممکن است دیگر نیازی به مبادلات متمرکز نباشد زیرا سرمایه گذاران به راه حل های خودسرپرستی روی می آورند. «اگر ما بتوانیم راهی پیدا کنیم که به مردم اجازه دهیم به راحتی و ایمن دارایی‌های خود را در اختیارشان بگذارند، کاری که 99 درصد از جمعیت عمومی می‌توانند انجام دهند، هیچ مبادلات متمرکزی وجود نخواهد داشت یا احتمالاً حتی نیازی به وجود نخواهد داشت. ژائو گفت عالی است.

مربوط: Trezor افزایش 300 درصدی درآمد فروش را به دلیل آلودگی FTX گزارش می دهد

آخرین اخبار اندکی پس از آن منتشر شد که Ledger Pascal Gauthier استدلال کرد که Trust Wallet، کیف پول نرم افزاری متعلق به بایننس، باید گزینه Ledger Connect را برای ارائه امنیت بهتر به کاربران خود ارائه دهد. مدیر عامل شرکت در یک توییت در نوامبر گفت: «در غیر این صورت فقط ناامن خواهد بود. گزینه اتصال به کاربران Trust Wallet این امکان را می دهد تا کلیدهای خود را به جای تلفن همراه یا رایانه در دستگاه Ledger ذخیره کنند.

سخنگوی Trust Wallet به کوین تلگراف گفت که قصد دارد به محض اینکه این ویژگی در دستور کار اصلی خود قرار گرفت، ادغام این پلتفرم با Ledger Connect را منتشر کند. این نماینده همچنین تاکید کرد که کاربران Trust Wallet تا زمانی که عبارت مخفی یا کلید خصوصی خود را به خاطر بسپارند، در دسترسی به وجوه خود در یک زنجیره “قابلیت بازیابی کامل” دارند.
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید