بایننس در بحبوحه سرکوب کریپتوهای ایالات متحده به دنبال مقررات به انگلستان است


بایننس در بحبوحه سرکوب ارزهای رمزنگاری شده توسط ایالات متحده به دنبال مقررات در بریتانیا است زیرا مدیر ارشد استراتژی محیط تجاری چالش برانگیز در ایالات متحده را تأیید می کند.

صرافی کریپتو بایننس اذعان کرده است که فشار بر ارزهای دیجیتال، انجام تجارت در ایالات متحده را دشوار می‌کند و اکنون به دنبال آن است که در بریتانیا تنظیم شود.

پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی شرکت، در اجلاس دارایی‌های دیجیتال و رمزنگاری فایننشال تایمز، گفت: شش ماه گذشته برای ایالات متحده کاملاً گیج‌کننده بوده است، و افزود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اخیراً اعلام کرد که رقیب ایالات متحده مبادله اوراق بهادار کوین‌بیس نشان‌دهنده این است که «ایالات متحده در حال حاضر در چه مکان عجیبی قرار دارد» به دلیل اینکه ادعا می‌شود قوانین خود را نقض کرده است.

هیلمن محیط “بسیار گیج کننده” در ایالات متحده را طی شش ماه گذشته به دلیل اقدام SEC علیه کوین بیس اذعان کرد، در حالی که تعهد این شرکت را برای “انجام هر کاری که می توانیم” برای مقررات در بریتانیا اعلام کرد.

این تغییر لحن قابل توجهی نسبت به اظهارات قبلی وی است که فشار فعلی بر کریپتو کار را در ایالات متحده دشوارتر می کند. که باعث شد تنظیم‌کننده‌ها پیشنهاد کنند که صرافی غیرقابل تنظیم است.

در سال 2021، اداره رفتار مالی به این شرکت دستور داد تا تمام فعالیت های تحت نظارت در بریتانیا را متوقف کند. گروه‌های دیگر ادعا کرده‌اند که مقامات بریتانیا نسبت به شرکت‌های فین‌تک و ارزهای دیجیتال بیش از حد محتاط هستند.

یکی از نمایندگان بایننس اظهار داشت که این شرکت به مقررات مربوط به پولشویی و تامین مالی تروریسم در بریتانیا پایبند است. رسیدگی به هر گونه فعالیت مشکوک

به گفته بایننس، صرافی رمزارز قادر است از طریق برنامه انطباق خود در حوزه‌های قضایی مختلف در سراسر جهان، از جمله نیوزلند، دبی، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا، تاییدیه‌ها و ثبت نام را ایمن کند.

مرتبط با: بیت کوین در صرافی ارز دیجیتال Binance ایالات متحده 700 دلار قیمت دارد

بایننس امسال هدف رگولاتورهای ایالات متحده بوده است که به عنوان فعالیت غیرقانونی تلقی می شود. در ماه مارس. کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) شکایتی را علیه این گروه تنظیم کرده است و ادعا می کند که این گروه به طور غیرقانونی در کشور فعالیت می کند و با جلب نظر شدید مشتریان آمریکایی، قانون را زیر پا می گذارد. در آن زمان، بایننس شکایت CFTC را «غیر منتظره و ناامیدکننده» توصیف کرد.

مجله: آسیا اکسپرس: ایالات متحده و چین تلاش می کنند بایننس را به دلیل ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF سرکوب کنند


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید