تحقیقات جدید می‌گوید فهرست بایننس ممکن است بن‌بستی برای توکن‌ها باشد


تجزیه و تحلیل اخیر انجام شده توسط یک محقق برجسته رمزنگاری و کلان معروف به “Flow” روندهای توکن های فهرست شده در Binance، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان را برجسته کرد.

بررسی شش ماه گذشته لیست‌های بایننس الگوی نگران‌کننده‌ای را نشان می‌دهد: بیش از 80 درصد توکن‌ها از زمان عرضه اولیه خود کاهش ارزش داشته‌اند. این کشف سؤالات جدی را در مورد دوام و پایداری این پروژه ها ایجاد می کند، به ویژه با توجه به ارزش گذاری های قابل توجهی که در زمان راه اندازی آنها نیاز دارند.

مرتبط با

در حالی که تعداد انگشت شماری از توکن ها مانند ORDI، JTO، JUP، و WIF توانسته اند روند نزولی را کاهش دهند، آنها به جای اینکه معمول باشند، استثناها را نشان می دهند. در مقابل، توکن‌هایی مانند NFP، PORTAL، AEVO و سایرین متحمل ضررهای قابل توجهی شدند که نشان‌دهنده استهلاک سریع پس از یک مشکل فرا ارزش‌گذاری گسترده است.

تحلیل Flow نشان می‌دهد که فهرست‌های بایننس دیگر فرصت‌های سرمایه‌گذاری سودآوری را ارائه نمی‌کنند، بلکه به عنوان استراتژی خروج برای افراد داخلی و سرمایه‌گذاران خطرپذیر عمل می‌کنند.

مرتبط با

اساساً به طور گسترده پذیرفته شده است که فهرست شدن در یک بورس اصلی نقطه عطف مهمی برای هر توکن جدید است و سرمایه گذاران می توانند انتظار افزایش سرمایه گذاری خود را داشته باشند. به همین ترتیب، بر کسی پوشیده نیست که این لیست ها اغلب به عنوان فرصتی برای دارندگان استفاده می شود تا از رشد توکن بهره مند شوند و دارایی های رمزنگاری خود را به پول نقد تبدیل کنند.

اما این سوال مطرح می شود: آیا دلیل واقعی برای نگرانی در زیر این درام سطحی وجود دارد یا این فقط یک توافق پذیرفته شده در میان فعالان بازار است؟
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید