بایننس به انجمن می‌پیوندد تا به تبعیت از تحریم‌های جهانی رسیدگی کند

بایننس به انجمن می‌پیوندد تا به تبعیت از تحریم‌های جهانی رسیدگی کند


در بحبوحه تحریم‌های چندجانبه علیه روسیه و تحریم‌های آمریکا علیه ایران، صرافی کریپتو تحت نظارت سیاست‌گذاران قرار گرفته است.

بایننس یکی از اولین شرکت‌های رمزنگاری شده است که برای پیروی از تحریم‌های جهانی به انجمن متخصصان مجری خبره (ACSS) پیوسته است.

بایننس در اطلاعیه ای در 6 ژانویه گفت که تیم پرسنل انطباق با اجرای آن به عنوان بخشی از فرآیند صدور گواهینامه در ACSS تحت آموزش قرار خواهند گرفت. بر اساس وب سایت انجمن، این گروه آزمونی را ارائه کرد که به “دانش و مهارت های مشترک برای همه متخصصان اجرایی در انواع محیط های استخدامی” می پرداخت.

چاگری پویراز، رئیس تحریم‌های جهانی بایننس گفت: صنعت بلاک چین هنوز در سال‌های اولیه خود است و این اولویت ما است که به حفظ بالاترین سطح انطباق در زمینه‌ای که به سرعت در حال توسعه است ادامه دهیم. “در پایان روز، ما می خواهیم به تنظیم استانداردهای صنعتی برای امنیت و انطباق با سایر بازیگران صنعت ادامه دهیم.”

پویراز در اکتبر به کوین تلگراف گفت که این صرافی در راستای تحریم‌های چندجانبه علیه روسیه در پی حمله این کشور به اوکراین است، اما در دستورالعمل‌های ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا «جا برای بهبود» می‌بیند. گزارش‌ها همچنین حاکی از آن است که بایننس ممکن است به کاربران مستقر در ایران اجازه دسترسی به برخی خدمات را در نقض تحریم‌های ایالات متحده داده باشد که این امر باعث بررسی دقیق مقامات شده است.

به گفته بایننس، آموزش ACSS تیم مبادله را در مورد دستورالعمل های دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده آموزش می دهد و آنها را از خطرات احتمالی نقض آگاه می کند. این صرافی یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها در فضای کریپتو است و طبق وب‌سایت آن در بیش از 100 کشور با الزامات قانونی و مجوزهای مختلف در دسترس است.

مربوط: جهان با تحریم‌های ارزهای دیجیتال روسیه هماهنگ شد

بایننس همچنین در ماه دسامبر به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای حمایت از شفافیت مقرراتی در ایالات متحده، به گروه لابی‌کننده ارز دیجیتال اتاق بازرگانی دیجیتال پیوست. با این حال، گزارش شده است که برخی از سیاست گذاران جهانی مبادله را برای نقض احتمالی قوانین و تحریم های ضد پولشویی هدف قرار داده اند.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉