اطلاعیه مهم بایننس برای معامله گران معاملات آتی BTC، XRP و ADA: جزئیات


بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم تراکنش، اطلاعیه مهمی را برای سرمایه گذاران آتی منتشر کرد.

صرافی کریپتو حوادثی را گزارش می‌کند که در آن برخی از کاربران معاملات آتی اعلان‌های قدیمی را در مورد تراکنش‌های قبلی خود دریافت می‌کنند. بایننس بابت هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کند و به کاربران اطمینان می دهد که این اعلان های قدیمی بر معاملات موجود تأثیر نمی گذارد.

معاملات آتی بایننس به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا قراردادهای آتی سه ماهه و دائمی را معامله کنند. قراردادهای آتی سه ماهه در این زمینه سه ماه دیگر منقضی می شود.

طبق گزارش‌ها، در ماه سپتامبر، Binance Futures معاملات آتی سه ماهه جدیدی را برای BTC، ETH، BNB، ADA، LINK، BCH، XRP، DOT و LTC فهرست کرد.

در فهرست جدید دیگری، Binance Futures قرارداد دائمی DOGE با حاشیه USDC را در 18 ژانویه 2024 در ساعت 10:00 UTC راه اندازی خواهد کرد.

قراردادهای دائمی، قراردادهای آتی بدون تاریخ انقضا هستند و به سرمایه گذاران اجازه می دهند تا با دور زدن تسویه فیزیکی کالاهای موجود در قراردادهای آتی استاندارد، روی قیمت دارایی پایه حدس و گمان کنند. آنها همچنین اهرم بیشتری نسبت به قراردادهای استاندارد ارائه می دهند.

قراردادهای دائمی قراردادهای آتی بدون تاریخ انقضا هستند که به سرمایه گذاران این امکان را می دهند تا در مورد قیمت دارایی پایه بدون مبادله فیزیکی کالاهای مورد نیاز در قراردادهای آتی معمولی حدس و گمان کنند. آنها همچنین اهرم بیشتری نسبت به قراردادهای معمولی ارائه می دهند.

دارایی‌های دائمی در مقایسه با بازار نقدی، گرفتن موقعیت کوتاه یا شرط‌بندی نزولی روی هر دارایی کریپتو را برای سرمایه‌گذاران آسان‌تر می‌کند.

بایننس معاملات قراردادهای دائمی با حاشیه USDC را در 4 ژانویه به طور رسمی در پلتفرم خود راه اندازی کرد تا تجربه معاملاتی کاربران را افزایش دهد و فهرست گزینه های معاملاتی موجود در بایننس آتی را فراتر از قراردادهای حاشیه ای USDT گسترش دهد.

پیشنهاد قراردادهای دائمی حاشیه USDC با فهرست اولیه پنج ارز دیجیتال آغاز شد: بیت کوین، اتریوم، BNB، SOL و XRP. این پیشنهاد شامل Dogecoin در 18 ژانویه خواهد بود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید