بایننس پس از آخرین رویداد، هشدار امنیتی حیاتی را صادر کرد


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از یک حادثه اخیر که نگرانی‌های امنیتی را برانگیخت، صرافی ارز دیجیتال Binance با اعلامیه خدمات عمومی امنیتی که پایگاه کاربران بزرگ خود را هدف قرار می‌دهد، ارائه شده است.

در 3 ژوئن، بلاک چین Wu تاکید کرد که ممکن است برخی از حساب‌های کاربری Binance به دلیل دانلود افزونه Google Aggr که توسط KOL طراحی شده است، در معرض خطر قرار گرفته باشد.

به گفته وو، یک کاربر چینی از این افزونه استفاده کرده است که منجر به سرقت یک میلیون دلار از طریق معاملات متقابل در 24 می شد. هکرها از کوکی های ربوده شده برای دور زدن احراز هویت رمز عبور/2FA و دسترسی به حساب Binance قربانی استفاده کردند.

پس از این بیانیه نگران کننده، بایننس اعلام کرد که پلتفرم آن بدون خطر باقی می ماند و هیچ گونه نقض امنیتی شناسایی نشده است.

اگرچه هیچ نقض امنیتی در این پلتفرم وجود نداشته است، بایننس از جامعه می خواهد مراقب باشند.

بایننس به عنوان یک اقدام احتیاطی امنیتی، به کاربران توصیه می‌کند از نصب افزونه‌های مرورگر خودداری کنند، زیرا برخی از افزونه‌های مخرب می‌توانند اطلاعات کاربر را بدزدند و امنیت حساب را به خطر بیندازند. این شرکت از کاربران خود می خواهد که برخی اقدامات امنیتی مناسب را برای اطمینان از ایمنی خود انجام دهند.

اول، آنها باید فقط برنامه رسمی بایننس را نصب کنند یا از یک مرورگر وب تمیز بدون افزونه های شخص ثالث برای دسترسی به وب سایت رسمی بایننس استفاده کنند. آنها همچنین باید پس از استفاده از وب سایت Binance از سیستم خارج شوند.

بایننس در یک پست وبلاگی، اقداماتی را که کاربران باید برای تقویت امنیت حساب‌های بایننس خود انجام دهند، برجسته می‌کند.

ابتدا، کاربران باید یک رمز عبور قوی انتخاب کنند که باید به طور مکرر به روز شود و هرگز برای کسی فاش نشود. کاربران همچنین می‌توانند از دستگاه‌های خود با جدیدترین نرم‌افزار ضد ویروس محافظت کنند و فقط برنامه‌ها و برنامه‌ها را از منابع معتبر و رسمی نصب کنند.

مرتبط با

آنها همچنین باید مراقب افرادی باشند که به آنها پیام “کارمندان بایننس” می دهند. کلاهبرداران اغلب جعل هویت کارمندان بایننس برای سرقت پول از کاربران هستند. برای افزایش امنیت، کاربران باید لیست سفید آدرس برداشت را فعال کنند، که تضمین می کند که حساب های آنها فقط به آدرس های تأیید شده در لیست سفید قابل برداشت است.

در نهایت، کاربران باید احراز هویت دو مرحله ای را به همراه کد ضد فیشینگ فعال کنند. پس از فعال شدن، تمام ایمیل های واقعی بایننس یک کد ضد فیشینگ منحصر به فرد را نمایش می دهند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید