بایننس میلیون ها XRP را به کیف پول اسرارآمیز با فرصت مناسب قیمت تزریق می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 27.5 میلیون XRP بایننس را ترک کرد، 100 میلیون XRP دست به دست شد
  • عملکرد قیمت XRP

ربات نظارت بر زنجیره بلوکی برجسته Whale Alert متوجه دو انتقال بزرگ XRP شده است که توسط نهنگ ها در هشت ساعت گذشته انجام شده است. یکی از آنها به یک کیف پول ناشناس از بایننس، بزرگترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال، برداشته شد.

این اتفاق زمانی رخ داد که قیمت XRP افزایش یافت و تلاش کرد تا ضررهای اخیر خود را در بازار جبران کند.

27.5 میلیون XRP بایننس را ترک کرد، 100 میلیون XRP دست به دست شد

مشاهده شد که در مجموع 27,525,205 XRP از صرافی Binance خارج شد و در یک کیف پول ناشناخته قرار گرفت. این مطمئناً مانند انباشتگی در میان یک فرصت قیمت مناسب XRP به نظر می رسد. با این حال، داده های افشا شده توسط اکسپلورر XRP Bithomp نشان می دهد که آدرس دریافت کننده نیز متعلق به Binance است. بنابراین به جای خرید و برداشت، اکنون بایننس دارایی های XRP را تغییر می دهد و آنها را به یک کیف پول جداگانه منتقل می کند.

جالب اینجاست که دومین انتقال بزرگ ارزهای دیجیتال با انتقال 100,000,000 XRP از یک کیف پول ناشناس به کیف پول دیگر، بین دو کیف پول وابسته به بایننس نیز انجام شد.

بنابراین، این صرافی بود که هر دو تراکنش را که در بالا ذکر کردیم انجام داد و در مجموع 127,525,205 XRP را انجام داد. این مقدار کریپتو در فیات 68000000 دلار تخمین زده می شود.

عملکرد قیمت XRP

از جمعه گذشته، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ با 12.64 درصد افزایش از 0.4774 دلار به 0.5573 دلار رسیده است. با این حال، افزایش چشمگیر با کاهش کمتر از 1 درصد به دنبال داشت.

در زمان نوشتن این مقاله، XRP با قیمت 0.5333 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید