بایننس پیشنهادات خود را با NEAR، نه جفت، گسترش می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال، در اقدامی که عرضه‌های معاملاتی خود را گسترش می‌دهد، راه‌اندازی دو جفت معاملاتی جدید را اعلام کرد: NEAR/BRL و NOT/USDC. این توسعه نشان دهنده گسترش چشمگیر گزینه های معاملاتی بایننس است و طیف وسیع تری از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان را جذب می کند.

جفت NEAR/BRL توکن بومی پروتکل NEAR را با رئال برزیل ترکیب می کند و شکاف بین فناوری نوآورانه بلاک چین و یکی از بزرگترین ارزهای فیات آمریکای جنوبی را پر می کند.

Near، ارز دیجیتال بومی پروتکل NEAR، اخیراً مورد توجه قرار گرفته است، و این جفت شدن، به موقع به پیشنهادات بایننس اضافه شده است.

از سوی دیگر، جفت NOT/USDC توکن Notcoin جفت شده با سکه دلار آمریکا (USDC) را معرفی می کند، یک استیبل کوین که به دلار آمریکا متصل است. NOT دارایی رمزنگاری بومی Notcoin است که به عنوان یک بازی تلگرام ویروسی شروع شد و بسیاری از کاربران را از طریق مکانیک استخراج برد-برد درگیر Web3 کرد.

مرتبط با

همانطور که در یک پست وبلاگ رسمی بایننس گفته شد، بایننس معاملات جفت معاملاتی NEAR/BRL و NOT/USDC را در ساعت 15:00 UTC در 30 می در بایننس اسپات آغاز خواهد کرد. علاوه بر این، بایننس خدمات Trading Bots را برای آن جفت های معاملاتی در همان تاریخ فعال می کند.

راه اندازی جفت های معاملاتی NEAR/BRL و NOT/USDC در بایننس نه تنها نقدینگی این توکن ها را افزایش می دهد، بلکه دسترسی سرمایه گذارانی را که به دنبال مشارکت در این پروژه ها هستند نیز افزایش می دهد. بایننس با ارائه جفت های معاملاتی در فیات و استیبل کوین، روند معاملات را ساده می کند و در عین حال موانع ورود را کاهش می دهد.

تصمیم بایننس برای باز کردن این جفت های معاملاتی به منظور گسترش لیست گزینه های معاملاتی ارائه شده در بایننس اسپات و بهبود تجربه معاملاتی کاربران است. قیمت Notcoin واکنش مثبتی به اخبار لیست نشان داد و در 24 ساعت گذشته با 24 درصد افزایش به 0.01175 دلار رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید