مدیر عامل سابق بایننس در مورد هاوینگ بیت کوین نظر گرمی دارد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • CZ پست مهم نصف شدن بیت کوین را منتشر می کند
  • نصف شدن بیت کوین و “شمع امگا”

چانگ‌پنگ ژائو (که معمولاً با نام CZ نیز شناخته می‌شود)، بنیان‌گذار بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال و مدیر اجرایی سابق که اخیراً مجبور به استعفا شد، به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X/Twitter رفت تا به یک سوال مهم در مورد نصف شدن بیت‌کوین پاسخ دهد. این رویداد که برای هر کاربر ارز دیجیتال ضروری است، اواخر این هفته برگزار خواهد شد.

نصف شدن بسیار مورد انتظار یک بار دیگر پاداش بلاک را کاهش می دهد و کمبود بیشتری را به ارز دیجیتال پرچمدار جهانی اضافه می کند.

CZ پست مهم نصف شدن بیت کوین را منتشر می کند

چانگ پنگ ژائو توییت قبلی خود را که در اکتبر سال گذشته منتشر شد، نقل کرد که در آن گفته بود صفحه ای در مورد نصف شدن بیت کوین به بایننس اضافه خواهد شد و همچنین نظرات خود را در مورد این رویداد به اشتراک گذاشت. CZ به طور خاص اشاره کرد که یک سال پس از نصف شدن، قیمت بیت کوین شروع به صعود به بالاترین حد خود کرد. یک شبه دو برابر نمی شود، اگرچه بسیاری از مردم شروع به پرسیدن دلیل آن خواهند کرد.

این به دلیل سه تجربه قبلی او در هالوینگ بود. در همان پست، CZ هشدار داد که نمی تواند آینده را پیش بینی کند، بنابراین هیچ پیش بینی قیمت بیت کوین را انجام نداد.

در پست امروز X/Twitter، ژائو خاطرنشان کرد که اخیراً یک سوال از طرفداران رمزارز دریافت کرده است که “آیا نصف شدن بیت کوین مانند تقسیم سهام است یا خیر.” نه، پاسخ آن در مقاله بود. به گفته CZ، چنین سوالاتی که نشان دهنده گستاخی بسیاری از افراد در مورد مسائل اساسی مانند مکانیزم نصف شدن بیت کوین است، نشان می دهد که «هنوز زود هستیم».

نصف شدن بیت کوین و “شمع امگا”

بسیاری از کارشناسان، از جمله سامسون مو و آنتونی پمپلیانو، نصف شدن را عامل اصلی رشد قیمت بیت کوین در آینده نزدیک می دانند. آنها می گویند که نصف شدن یک شوک عرضه بیت کوین ایجاد می کند زیرا مقدار بیت کوین تازه تولید شده به نصف کاهش می یابد.

در مقابل، ETF های بیت کوین نقطه ای تایید شده در اواسط ژانویه شروع به ایجاد شوک تقاضا برای بیت کوین کردند، زیرا ماینرها شروع به جمع آوری بیت کوین بسیار بیشتر از تولید روزانه خود کردند.

هنگامی که پس از نصف شدن با شوک های عرضه و تقاضا مواجه شد، سامسون مو در توییتی در سال جاری اعلام کرد که بیت کوین به “شمع امگا” خواهد رسید و احتمالاً قیمت را به 1 میلیون دلار افزایش می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین پس از چاپ یک شمع سبز ساعتی عظیم امروز، با قیمت 64621 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید