کارمندان بایننس به دوره 90 روزه قبل از معامله پایبند هستند

کارمندان بایننس به دوره 90 روزه قبل از معامله پایبند هستند


صرافی ارزهای دیجیتال سیاست 3 ماهه خود را برای منع تجارت داخلی توسط کارمندان و اعضای خانواده مربوطه آنها تأیید کرده است.

صرافی کریپتو بایننس از زمان فروپاشی FTX موضوع داغ گفتگو در داخل و خارج از صنعت کریپتو بوده است. این شرکت و موسس آن، Changpeng “CZ” Zhao، زیر میکروسکوپ کار می کنند تا غول را در خط نگه دارند.

توییتی در 10 ژانویه ظاهر شد با توجه به سیاست کارکنان صرافی ارز دیجیتال برای جلوگیری از تجارت داخلی. او ادعا کرد که کارمندان بایننس با هر رتبه ای مجاز به انجام معاملات کوتاه مدت شخصی نیستند و باید حداقل 90 روز در موقعیت های خود باشند.

کوین تلگراف با بایننس تماس گرفت تا خط مشی خود را تأیید کند و در مورد نتایج آن نظر دهد.

یکی از سخنگویان این شرکت به کوین تلگراف گفت که این شرکت یک سیاست تحمل صفر در برابر استفاده از اطلاعات داخلی به منظور سود توسط کارمندان و اعضای مربوطه خانواده دارد.

هر کارمندی مشمول یک بلوک 90 روزه برای تمام سرمایه گذاری های انجام شده است و رهبران بایننس موظفند هر گونه فعالیت تجاری را هر سه ماهه گزارش دهند.

این سخنگوی در ادامه گفت که این شرکت یک فرآیند داخلی برای رعایت این شرایط دارد. این شامل پروتکل‌های داخلی می‌شود که توسط یک تیم امنیتی برای پاسخگو کردن کسانی که چنین رفتاری انجام می‌دهند، تحقیق شده‌اند.

نماینده Binance گفت: “فسخ فوری کمترین عارضه جانبی است.”

الان رای بدهید!

پوشش قبلی 2018 از سیاست پیشگیری از معاملات داخلی بایننس، یک دوره 30 روزه قبل از معاملات دارایی را گزارش کرد، به جای دوره 90 روزه تمدید شده در حال حاضر. این شرکت در مورد این تغییر اظهار نظر نکرد.

پاسخ هایی به این توییت از سوی برخی از اعضای جامعه دریافت شد. سوال کردن چگونه می توان چنین سیاستی را در عمل اجرا کرد. در حالی که دیگران این برنامه را “معقول” توصیف می کنند.

مربوط: “بایننس بازار ارزهای دیجیتال است:” برنده صرافی Arcane crowns 2022

دنیای کریپتو که حول محور Binance می چرخد، ثابت نمی ماند. دادستان های فدرال در ایالات متحده در حال انجام تحقیقات در مورد صرافی ارزهای دیجیتال در رابطه با اتهامات پولشویی هستند.

علاوه بر این، در 4 ژانویه، رگولاتورها در ایالات متحده یک “اعتراض محدود” به پیشنهاد Binance.US برای خرید وویجر دیجیتال به مبلغ میلیاردها دلار ارائه کردند.

در همین حال، بایننس به عنوان یکی از اولین شرکت‌های رمزنگاری که استانداردهای انطباق با تحریم‌های جهانی را مورد توجه قرار داده است، به انجمن متخصصان مجری خبره پیوسته است.
نویسنده: Savannah Fortis

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉