بایننس توکنی را به نام استارت آپ xAI ایلان ماسک راه اندازی کرد


بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، در یک حرکت استراتژیک که در خط باریکی بین سرندیپیتی و بازاریابی هوشمندانه قدم برمی دارد، آخرین ابتکار خود را با نام استخر راه اندازی توکن XAI اعلام کرده است. کاربرانی که از 5 ژانویه شروع به کشاورزی می کنند، می توانند به مدت چهار روز از BNB، FDUSD و TUSD برای کسب جوایز در توکن های XAI استفاده کنند. معاملات بین جفت های مختلف برای 9 ژانویه در Binance برنامه ریزی شده است.

XAI Launchpool جزئیات جالبی را نشان می دهد، از جمله عرضه حداکثر 2.5 میلیارد توکن XAI و 3 درصد جذاب از کل عرضه اختصاص داده شده به عنوان پاداش.

آیا بایننس با کارت ایلان ماسک بازی می کند؟

جالبتر اینکه نام این پروژه، XAI، شباهت عجیبی به ابتکار عمل xAI متمرکز بر هوش مصنوعی ایلان ماسک دارد. اگرچه هر دو استارت آپ در زمینه های مختلف فعالیت می کنند، شباهت تصادفی آن جالب است.

اگرچه ارتباط بین xAI بایننس و xAI ماسک ممکن است سطحی به نظر برسد، این تصادف منجر به گمانه‌زنی‌هایی در مورد روند جنگ بالقوه می‌شود. آیا پروژه های قانونی می توانند از سیگنال های چشم نواز برای تغییر جهت تمرکز بازار استفاده کنند؟

وقتی صحبت از ایلان ماسک شد، می توانیم ظهور اخیر توکن میم Grok را به یاد بیاوریم که نام آن از چت ربات هوش مصنوعی ماسک گرفته شده است. داستان XAI در پس زمینه افزایش خیره کننده 2500 درصدی Grok در حجم میلیون دلاری در ماه نوامبر آشکار می شود و بر این موضوع که آیا انتخاب سهام در جلب علاقه سرمایه گذاران نقشی دارد یا خیر، سایه گمانه زنی ایجاد می کند.

در حالی که این مشاهدات از چشم‌انداز امیدوارکننده XAI برای Arbitrum کم نمی‌کند، اما لایه‌ای جذاب از توطئه را به یک روایت جذاب ارائه می‌دهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید