بایننس محصول حساب رمزنگاری به بانک را در آمریکای لاتین راه اندازی کرد


محصول Send Cash بایننس، پرداخت‌های رمزنگاری شده به حساب‌های بانکی مستقر در آرژانتین و کلمبیا از 9 کشور را تسهیل می‌کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس با راه‌اندازی راه‌حل پرداخت جدید از طریق حساب رمزنگاری به بانک برای منطقه، عرضه‌های خود را در آمریکای لاتین گسترش می‌دهد.

در 30 آگوست، بایننس اعلام کرد که در حال همکاری با ارائه دهندگان دارای مجوز پردازش انتقال برای محصول جدید خود “ارسال نقدی” است که به کاربران 9 کشور اجازه می دهد وجوه رمزنگاری شده را مستقیماً به حساب های بانکی خود منتقل کنند.

این قابلیت جدید برای کاربران کلمبیا، هندوراس، گواتمالا، آرژانتین، کاستاریکا، پاراگوئه، جمهوری دومینیکن، پاناما و مکزیک در دسترس است.

کاربران در این کشورها می توانند از طریق بایننس پی به خریداران دارای حساب بانکی در کلمبیا و آرژانتین پول ارسال کنند. بایننس پی با رشد در آفریقا، آسیا و اروپای شرقی، پلتفرم فناوری پرداخت ارز دیجیتال بومی صرافی است.

مین لین، معاون منطقه ای بایننس در آمریکای لاتین، گفت که این شرکت در حال توسعه موارد جدید استفاده از رمزنگاری در “زندگی روزمره” است.

او افزود: «افراد و مشاغل در منطقه برای نوآوری‌هایی که می‌تواند چالش‌های خاصی را که با آن روبرو هستند حل کند، بسیار باز هستند.

بایننس چالش های موجود در آمریکای لاتین را با استناد به نظرسنجی بانک جهانی در سال 2021 نشان داد که نشان داد 42 درصد از بزرگسالان به حساب بانکی دسترسی ندارند.

ارز رمزنگاری شده اغلب برای حواله در منطقه استفاده می شود و پذیرش آن در حال افزایش است زیرا تورم بالا هنوز در بسیاری از کشورهای LATAM ادامه دارد.

مرتبط با: دارندگان کریپتو LATAM پس از شکایت های بایننس و کوین بیس به Bitget هجوم می آورند

طبق گزارش Trading Economics، ونزوئلا که در سرویس جدید بایننس گنجانده نشده است، با 398 درصد بالاترین نرخ تورم را در جهان دارد.

آرژانتین با 113 درصد، چهارمین کشور بالاترین تورم در جهان است. تورم در هائیتی، کوبا و کلمبیا نیز دو رقمی است.

اما همه چیز در آمریکای لاتین برای بایننس خوب نیست. در 24 آگوست، صرافی اعلام کرد که خدمات کارت نقدی کریپتو را در منطقه به حالت تعلیق در می آورد.

در همین حال، ناشر استیبل کوین Circle شراکتی را برای آوردن USD Coin (USDC) به Mercado Pago، بزرگترین شرکت فین‌تک آمریکای لاتین اعلام کرد که استیبل کوین را در شیلی در 29 آگوست راه‌اندازی می‌کند.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید