بایننس تمام دارایی‌های SAFU را به USDC تبدیل می‌کند، DOGE ممکن است به بالاترین حد خود برسد، پس از رفع شوک عرضه، Shibarium 160% افزایش یافت: Crypto News Digest توسط U.Today


با خواندن سه خبر برتر U.Today به آنچه در دنیای رمزنگاری اتفاق می افتد نگاهی بیندازید.

بایننس تمام دارایی های SAFU را به USDC تبدیل می کند: جزئیات

دیروز18 آوریل، بایننس اعلام کرد او در حساب رسمی X خود اظهار داشت که صندوق ثروت SAFU را به استیبل کوین USDC تبدیل کرده است. SAFU یا صندوق دارایی ایمن برای کاربران، در سال 2018 با هدف محافظت از کاربران صرافی در “موقعیت های اضطراری” تاسیس شد. اگرچه اندازه صندوق به دلیل ترکیب ارزهای دیجیتال مختلف در نوسان است، اما به طور کلی 1 میلیارد دلار تعیین می شود. تبدیل به USDC ثبات صندوق SAFU را حتی در صورت نوسانات بازار تضمین می کند، زیرا استیبل کوین به دلار آمریکا متصل است. USDC همچنین اغلب به‌عنوان جایگزین ایمن‌تر برای USDT تتر مورد تحسین قرار می‌گیرد، زیرا تمرکز قابل توجه آن بر انطباق با مقررات است. کریس هالند، یکی از شرکای شرکت انطباق HM، به بلومبرگ گفت که این تبدیل به ارزش صندوق «قطعیت» می‌افزاید.

قیمت Dogecoin (DOGE) ممکن است پس از رفع انسداد عرضه به بالاترین حد خود برسد

قیمت بالقوه دوج کوین رسیدن به اوج تاریخداده های IntoTheBlock فاش شد. همانطور که از تجزیه و تحلیل شرکت مشاهده می شود، عامل کلیدی محرک این بهبود، جذب 21.74 میلیارد DOGE است که در حال حاضر در محدوده قیمتی 0.1636 تا 0.671 دلار متمرکز شده است. این مقدار قابل توجه که بین 953590 کیف پول توزیع شده است، در حال حاضر ضرری را برای صاحبان آن نشان می دهد. با این حال، هنگامی که شوک عرضه برطرف شود، قیمت DOGE می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد. اگرچه چشم انداز خوشبینانه است، اما تحلیلگران هشدار می دهند که فرآیند خرید می تواند با تغییر کریدور قیمت، فشار فروش را در بازار ایجاد کند. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin با قیمت 0.152 دلار در حال تغییر است و اوج آن در 0.74 دلار است که بر پتانسیل سودهای قابل توجه تأکید می کند.

با بهبود معیارهای کلیدی، Shibarium Shiba Inu 160% افزایش یافت

داده های ارائه شده توسط اسکن شیباریوم وب سایت شیبا اینو را در حال آزمایش با محلول لایه 2 Shibarium دیروز نشان می دهد افزایش 160 درصدی، نشان دهنده بهبود قابل توجه در معیارهای کلیدی است. همانطور که در سایت مشاهده می شود، از 26 فروردین تا 27 فروردین ماه تراکنش های روزانه شیباریوم از 352000 به 562980 افزایش یافت. این به دنبال کاهش اخیر است که در آن حجم معاملات 63.2 درصد از اوج خود 958500 کاهش یافت. با این حال، رالی اخیر موقعیت شیباریوم را احیا کرده است و تراکنش های روزانه آن در حال حاضر کمتر از 500,000 تا 475,000 است. تعداد کل تراکنش های تکمیل شده از زمان راه اندازی شیباریوم در آگوست 2023 به 417 میلیون رسیده است. یکی دیگر از دستاوردهای چشمگیر این است که کل آدرس های کیف پول به 1.783 میلیون رسید.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید