بایننس کوین (BNB) 17 درصد افزایش یافت و به ATH تغییر کرد، دلایل کلیدی


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ممکن است به سمتی حرکت کند، زیرا امروزه چندین آلتکوین در 10 ارز دیجیتال برتر با بیشترین سرمایه در حال انجام حرکات مخفی هستند. یکی از آنها بایننس کوین (BNB)، توکن بومی صرافی ارزهای دیجیتال بایننس است. در یک برگشت ناگهانی، سکه بالاترین رکورد خود (ATH) را دوباره آزمایش کرد و ارزش جدید 711.56 دلار را تعیین کرد.

سفر غیرمعمول بایننس سکه

این سفر برای بایننس کوین چیزی جز قابل توجه نبوده است. این ارز دیجیتال که حدود هفت سال پیش با 0.09611 دلار به پایین ترین حد تاریخ (ATL) معامله می شد، در 16 می 2021 به 671 دلار رسید. پس از این رالی، قیمت آن به 169 دلار کاهش یافت زیرا زمستان کریپتو کمی سخت بود و بسیاری از HODLers را به چالش کشید. از پول خود صرف نظر می کنند

مرتبط با

اما یک چیز وجود دارد که BNB را از دیگران متمایز می کند: کاربرد قوی آن در اکوسیستم Binance و BNB Chain. بایننس کوین با علاقه پایدار به لیست 10 آلتکوین برتر راه یافت و بیش از یک سال در این موقعیت باقی مانده است. سکه BNB درست زیر بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و تتر (USDT) با ارزش بازار 104,090,355,715 دلار قرار دارد.

در زمان نگارش این مقاله، بایننس کوین با 704.69 دلار معامله می شود که 12.05 درصد در 24 ساعت گذشته و بیش از 17 درصد در هفته افزایش یافته است. سرعتی که او تعیین کرد به عنوان گواهی بر بازگشت زیر فصلی او عمل می کند.

Toncoin به سفر می پیوندد

در حالی که بایننس کوین با رسیدن به یک ATH جدید رکورد جدیدی را شکست، Toncoin در میان 10 دارایی برتر قرار دارد که امروز به دلیل نفوذ نهنگ های اکوسیستم، بالاترین رکورد خود را دوباره آزمایش کردند. TON که در روز گذشته تا 10 درصد افزایش یافت، ATH 7.78 دلار را لمس کرد و سپس به سطح فعلی خود یعنی 7.48 دلار بازگشت.

مرتبط با

با تنظیم سرعت BNB و TON، هنوز مشخص نیست که کدام آلتکوین در بین 10 آلتکوین برتر در این فصل صعودی از ATH پیشی خواهد گرفت.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید