یکی از بنیانگذاران بایننس به انجمن کریپتو هشدار کلاهبرداری داد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، هشداری را به جامعه رمزارزها در رابطه با شیوع کلاهبرداری در تلگرام، یک پلت فرم پیام رسانی محبوب که به طور گسترده توسط علاقه مندان به ارزهای دیجیتال استفاده می شود، صادر کرده است.

به جامعه کریپتو هشدار می دهد جیک“من هرگز در مورد سرمایه گذاری ها و لیست ها با طرف های پروژه بحث نمی کنم. نام تلگرام من یی هه نیست. لطفاً توجه داشته باشید که در بیو تلگرام اجازه استفاده از نام کاربری مشابه با نام کاربری شما را می دهد که بعداً می تواند برای کلاهبرداری استفاده شود.”

مدیر عامل بایننس اسکرین شات و توییتی از یکی از این کلاهبرداری‌هایی که در حول و حوش برنامه انکوباسیون آزمایشگاه‌های بایننس در حال توسعه است به اشتراک گذاشت.

Binance incubation یک برنامه دو ماهه است که شامل جلسات مشاوره و گفتگوهای کنار آتش با شبکه ای از خودی های صنعت و سایر بنیانگذاران است. درخواست برای برنامه فصل 7 تا 15 آوریل 2024 باز است.

بایننس Labs توسط یی هه رهبری می شود که بایننس را به همراه مدیر عامل سابق Changpeng (CZ) Zhao بنیان گذاشت. کسب و کار سرمایه گذاری خطرپذیر یکی از حامیان مالی اولیه استارت آپ های ارزهای دیجیتال است. همچنین به عنوان یک سرمایه گذار خطرپذیر و یک انکوباتور عمل می کند. یکی از برنامه ها بر شرکت های ساخته شده بر روی زنجیره BNB متمرکز است، در حالی که برنامه دیگر مبتنی بر بلاک چین است.

طبق گزارش‌ها، آزمایشگاه‌های Binance به یک نهاد مستقل تبدیل شده و برخی از روابط خود را با گروه بزرگ‌تر قطع کرده است. صرافی کریپتو بایننس در اوایل سال جاری، در یکی از برجسته‌ترین پیشرفت‌ها در آغاز تصدی مدیرعامل ریچارد تنگ، بی‌سروصدا از بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر 10 میلیارد دلاری خود جدا شد.

آخرین هشدار بنیانگذار بایننس اهمیت احتیاط و محتاط بودن را هنگام برخورد با پیام‌ها یا پیشنهادهایی که برای واقعی بودن بیش از حد خوب به نظر می‌رسند، برجسته می‌کند. کلاهبرداران در تاکتیک های خود به طور فزاینده ای ماهر می شوند، بنابراین کاربران کریپتو باید مراقب هرگونه پیام یا پیشنهاد ناخواسته ای که دریافت می کنند، به ویژه در رسانه های اجتماعی باشند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید