خیریه بایننس بیش از 30000 بورسیه Web3 در سال 2023 ارائه خواهد کرد

خیریه بایننس بیش از 30000 بورسیه Web3 در سال 2023 ارائه خواهد کرد


مراکز آموزشی مربوطه شامل کالج‌هایی در استرالیا، قبرس و آلمان، مرکز فناوری نیجریه، Utiva، Women in Tech و دو سازمان اوکراینی است.

خیریه بایننس، بازوی بشردوستانه بایننس، 30655 بورس تحصیلی را به دانشجویانی که می خواهند در سال 2023 در وب 3 شغلی را دنبال کنند، تامین می کند.

خیریه بایننس در یک پست وبلاگی در 20 ژانویه توضیح داد که برنامه خیریه بایننس (BCSP) دوره های آموزشی و آموزشی رایگان Web3 را ارائه می دهد که دانش آموزان با فن آوری را قادر می سازد تا مهارت های خود را بدون نیاز به غلبه بر موانع مالی غیر ضروری تقویت کنند:

ما می دانیم که آموزش و توسعه مهارت های دیجیتال ممکن است برای بسیاری دور از دسترس باشد، که می تواند منجر به صنعت بلاک چین شود که فاقد تنوع و استعداد است. برنامه بایننس Scholar همه اینها را با پوشش شهریه و هزینه های دوره در برخی از دانشگاه ها، کالج ها و ارائه دهندگان پیشرو در جهان تغییر می دهد.

این وبلاگ خاطرنشان کرد که بیش از 82000 متقاضی علاقه مند به عضویت در گروه بعدی BCSP هستند که برابر با نرخ پذیرش تقریباً 37٪ است.

شرکای آموزشی درگیر عبارتند از دانشگاه استرالیای غربی، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت در آلمان و مرکز فناوری نیجریه Utiva.

مرکز آموزش رایگان Simplon در فرانسه، Women In Tech، Kyiv IT Cluster و وزارت تحول دیجیتال اوکراین نیز میزبان برخی از رویدادهای BCSP خواهند بود.

خیریه بایننس گفت که با بخش‌های مستقر در اوکراین برای کمک به آموزش مجدد اوکراینی‌هایی که حقوقشان برای کار ممکن است در اثر جنگ با روسیه به خطر افتاده باشد، همکاری کرده است.

مشارکت با Women In Tech به دنبال آموزش نزدیک به 3000 زن در مناطق روستایی آفریقای جنوبی و برزیل برای حمایت از زنان کارآفرین آینده است.

خیریه بایننس همچنین از آکادمی بایننس، پورتال آموزشی غیرانتفاعی بلاک چین این شرکت، پشتیبانی مشارکت دریافت خواهد کرد.

تنها در سال 2022، خیریه بایننس بیش از 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرد که بیشتر آن به صورت بایننس USD (BUSD) بود که به تامین مالی بیش از 290000 ساعت دوره آموزشی و آموزشی Web3 کمک کرده است.

مربوط: آموزش کلید دستیابی به پایداری در بلاک چین و فراتر از آن است

هلن های، رئیس خیریه بایننس، گفت که علاقه به این برنامه همچنان در حال افزایش است:

«پاسخ به پروژه‌های آموزشی Web3 ما پاسخی بی‌سابقه بوده است که نشان‌دهنده اشتهای شدید بسیاری از مردم برای یادگیری در مورد بلاک‌چین، De-Fi، NFT، کدنویسی و موارد دیگر است.»

ما شاهد علاقه طیف وسیعی از مردم، از جمله بخش بزرگی از زنان هستیم. […] ما هرگز برای ساختن دنیای وب 3 فراگیرتر هیجان‌زده نبوده‌ایم، با طرح‌های آموزشی بسیار بیشتری که در آینده با شرکای بزرگ همراه می‌شوند.»
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉