Binance-CFTC FUD خطر کاهش قیمت BNB به 200 دلار را دارد


روندهای اخیر قیمت BNB نشان می دهد که توکن در کوتاه مدت پس از فشارهای نظارتی سقوط کرده است. با این حال، این بار، اصلاح ممکن است بیشتر طول بکشد.

به نظر می رسد BNB (BNB) به طور کامل دستاوردهای ماه مارس خود را از بین می برد زیرا سرمایه گذاران توجه خود را به آخرین سرکوب نظارتی روی Binance، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان معطوف می کنند.

قیمت BNB بدترین عملکرد روزانه را در بیش از یک ماه ثبت می کند

در 27 مارس، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده شکایتی را علیه بایننس و مدیر عامل آن، Changpeng Zhao (CZ) تنظیم کرد و ادعا کرد که این شرکت به طور غیرقانونی خدمات مشتقات رمزنگاری را به آمریکایی ها ارائه کرده و فعالیت های مالی غیرقانونی را تسهیل کرده است.

BNB در روز اعلام بیش از 5.5 درصد سقوط کرد و به 305 دلار رسید، که بدترین عملکرد روزانه خود را از 13 فوریه به ثبت رساند، زمانی که قیمت آن بیش از 5.8 درصد سقوط کرد و در میان فشارهای نظارتی بیشتر شامل استیبل کوین BUSD با نام تجاری Binance.

نمودار قیمت روزانه BNBUSD. منبع: TradingView

قیمت BNB در 28 مارس تثبیت شد و بین سود و زیان در نوسان بود زیرا CZ ادعاهای CFTC را رد کرد. با این حال، با توجه به واکنش اخیر آن به اقدامات نظارتی، جفت BNB/USD در معرض خطر کاهش بیشتر قرار دارد.

به عنوان مثال، فشار BUSD توسط رگولاتور نیویورک در فوریه 2023 قبل از کاهش 15 درصدی قیمت BNB انجام شد.

پاسخ قیمت BNB به محدودیت های نظارتی از سال 2022. منبع: TradingView

به همین ترتیب، پس از اینکه بانک مرکزی هلند در جولای 2022 بایننس را به دلیل ارائه خدمات رمزنگاری بدون مجوز، 3.4 میلیون دلار جریمه کرد، BNB تا 10.75 درصد کاهش یافت. همچنین در فوریه 2022 پس از توقف بایننس عملیات خود در اسرائیل به دلیل ترس از سرکوب، 25 درصد کاهش یافت.

شکستن گوه در حال افزایش ادامه دارد

Binance-CFTC FUD یک تنظیم واگرایی نزولی را ایجاد کرد که قبلاً در فوریه به آن پرداخته شده بود.

مطالب مرتبط: در اینجا آمده است که بایننس چگونه نیازهای استیبل کوین خود را پس از ممنوعیت BUSD کاهش داد.

این راه‌اندازی شامل یک الگوی گوه صعودی است که شکست آن می‌تواند منجر به اصلاح ۲۵ درصدی قیمت به سمت ۲۵۰ دلار تا پایان ماه مارس شود. بحران بانکی مارس و تأثیر مثبت آن بر دارایی‌های ارزهای دیجیتال با رتبه برتر ممکن است تماس نزولی را به تعویق بیاندازد.

نمودار قیمت روزانه BNB/USD با تنظیم شکست گوه در حال افزایش. منبع: TradingView

به طور همزمان، BNB به دلیل شکل گیری یک الگوی گوه صعودی دیگر در نمودار روزانه، همانطور که در زیر نشان داده شده است، شاهد کاهش قیمت رو به رشد به سمت 200 دلار است.

نمودار قیمت روزانه BNBUSD. منبع: TradingView

بنابراین، زمانی که قیمت BNB از سطح قیمت فعلی اندازه‌گیری شود، تا آوریل می‌تواند تا 30 درصد کاهش یابد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *