مدیر عامل بایننس با درخواست هایی از ارتش SHIB برای شروع سوزاندن SHIB مواجه شد، دلیل این امر چیست


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکانت X پلتفرم ردیابی Shibburn با استناد به نظرات طرفداران SHIB در زیر پست ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس، جامعه SHIB را مورد خطاب قرار داد.

در این نظرات، اعضای ارتش SHIB از رئیس Binance خواستند تا شروع به سوزاندن توکن های Shiba Inu کند.

ریچارد تنگ با تقاضاهای سوزان SHIB مواجه است

چند تن از طرفداران و فعالان SHIB در زیر توییت تنگ در مورد شناسایی ETF های بیت کوین و افزایش کلی علاقه به بیت کوین نظر دادند و از او خواستند که به تیم Binance دستور دهد تا شروع به سوزاندن سکه های میم شیبا اینو کند.

مرتبط با

توسعه دهندگان SHIB خیلی مشغول هستند: تیم Shiba Inu فاش شد - آیا چیزی در حال پختن است؟

آنها پیشنهاد کردند که بایننس توکن های LUNC را با استفاده از درآمد حاصل از کارمزد تراکنش سوزاند و همین کار را می توان با SHIB انجام داد. بایننس از سال 2022 به سوخت LUNC کمک کرده است تا به احیای پروژه Terra Luna Classic (LUNC) پس از سقوط عظیم آن در آن سال کمک کند.

طبق گفته Shibburn، در مورد قرائت‌های روزانه نرخ سوختگی SHIB، طی 24 ساعت گذشته این شاخص 355.31 درصد افزایش یافته است. این به لطف سوزاندن 28,256,594 SHIB در 11 تراکنش بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید