مدیر عامل بایننس خبر ملاقات این شرکت با سرمایه گذاران ابوظبی برای صندوق بازیابی ارزهای دیجیتال را تکذیب کرد.


Changpeng Zhao اولین بار پس از اعلام ورشکستگی FTX، این صندوق را اعلام کرد و گفت که هدف آن کمک به پروژه هایی است که مشکلات نقدینگی دارند، اما نه برای “دروغگوها یا کلاهبرداران”.

Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی رمزارز بایننس، گزارشی مبنی بر این که این شرکت در حال ملاقات با سرمایه گذاران در ابوظبی برای جمع آوری پول نقد برای صندوق بازیابی کریپتو خود است را رد کرد.

بر اساس گزارش 22 نوامبر از بلومبرگ، CZ و سایر افراد وابسته به بایننس در مورد جمع آوری پول نقد برای صندوق پیشنهادی، که هدف آن کمک به پروژه هایی با مشکلات احتمالی نقدینگی است، بحث کردند. گزارش شده است که ژائو و تیم بایننس با حامیان بالقوه مرتبط با شیخ طحن بن زاید، مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی ملاقات کردند، در حالی که سخنگوی بایننس گفت که این جلسات “بر مسائل کلی مقررات جهانی متمرکز شده است”. CZ رانده شد او به این گزارش در توییتر بازگشت و گفت که آن به سادگی “اشتباه” است.

مدیر عامل بایننس برای اولین بار در 14 نوامبر پس از “نقض نقدینگی” FTX و اعلام ورشکستگی، این صندوق را اعلام کرد. مشخص نیست که صرافی ارز دیجیتال قصد دارد این صندوق چقدر بزرگ باشد. پرونده های ورشکستگی FTX نشان می دهد که این شرکت تا 20 نوامبر کمی بیش از 1.2 میلیارد دلار پول نقد داشته است، در حالی که شرکت بیش از 3 میلیارد دلار بدهی دارد. اضافی او در توییتر گفت که این صندوق هرگز برای “دروغگوها یا کلاهبرداران” در نظر گرفته نشده است.

Binance و CZ پس از اعلام برنامه های صرافی برای انحلال توکن FTX (FTT) و بحث در مورد نجات احتمالی به درخواست مدیر عامل وقت سام بانکمن-فرید، درگیر افتضاح FTX شدند. بایننس کمتر از 48 ساعت پس از اعلام ورشکستگی FTX از معامله احتمالی خارج شد و Bankman-Fried استعفا داد.

CZ با اشاره به گفتگوی 17 نوامبر با Bankman-Fried در مورد FTX گفت: “اگر ما نتوانیم به او کمک کنیم، احتمالاً هیچ کس دیگری نیست که کمک کند.” «احتمالاً یکسری از مردم قبل از ما با این معامله موافقت کرده اند.»

مربوط: CZ توضیح می دهد که چرا ساخت و ساز در بازار نزولی بسیار مهم است

CZ که از اکتبر 2021 در دبی مستقر است، دائماً برای پذیرش آن در خاورمیانه تلاش می کند. در ماه سپتامبر، سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی به بایننس چراغ سبز نشان داد تا خدمات دارایی مجازی را به سرمایه گذاران فردی و نهادی واجد شرایط ارائه دهد. سازمان تنظیم مقررات بازار جهانی و خدمات مالی ابوظبی مجوز مشابهی را به بایننس برای ارائه خدمات رمزنگاری در ماه نوامبر صادر کرد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید