مدیر عامل بایننس ثروت 28 میلیارد دلاری را رد کرد: “من آنقدر نزدیک نیستم”


بر اساس فهرست ثروتمند بلومبرگ، Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، انتظار می‌رود در میان سه میلیاردر برتر مالی در سراسر جهان قرار گیرد.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل صرافی عمده ارزهای دیجیتال Binance، ادعا می کند که دارایی خالص بسیار کمتری نسبت به گزارش برخی رسانه های اصلی دارد.

مدیر عامل بایننس در 27 آوریل در توییتر گفتن پیروان او می گویند اطلاعات نادرستی در مورد ثروت او در آخرین فهرست ثروتمندان بلومبرگ وجود دارد.

بر اساس فهرست ثروتمند بلومبرگ، انتظار می‌رود که سی‌زی در میان سه میلیاردر برتر مالی در سراسر جهان باشد و دارایی خالص آن 28.2 میلیارد دلار برآورد شده است.

«اعداد همه اشتباه است. من آنقدر نزدیک نیستم. من نمی دانم چرا آنها این کار را کردند. او همچنین توییت خود را با “4” شروع کرد و ظاهراً به این معنی بود که ثروت او باید بین 19.4 میلیارد دلار دن گیلبرت و 13 میلیارد دلار اودی کوتاک باشد.

منبع: توییتر

مدیر عامل بایننس همچنین اظهار داشت که هرگز صرافی کریپتوکارنسی FTX را به عنوان یک رقیب ندیده است. CZ افزود: “ما از تبادلات بیشتر – با مدیریت خوب – در فضا استقبال می کنیم.”

مرتبط با: آرکام، کوه Gox هشدارهایی را که مسئول کاهش 7 درصدی قیمت بیت کوین است را رد می کند

آخرین اقدام CZ برای برجسته کردن اشتباهات گزارش با موضع انتقادی مدیر عامل در مورد نحوه نمایش صنعت در مقالات رسانه های اصلی مطابقت دارد. مدیر اجرایی مکررا اطلاعات منابع اصلی مانند بلومبرگ و فوربس را رد کرده است و اغلب گزارش های خود را به عنوان FUD یا ترس، عدم اطمینان و شک توصیف می کند.

در اواخر فوریه، مدیر عامل Binance به مقاله فوربس پاسخ داد که ادعا می‌کرد بایننس در حال انجام یک “مانور پس‌زمینه” است که شامل تراکنش 1.8 میلیارد دلاری در سال 2022 است. CZ استدلال کرد که فوربس “نمی داند که یک صرافی چگونه کار می کند.” پیش از این، مدیرعامل همچنین گزارش بلومبرگ مبنی بر اینکه بایننس در حال بررسی قطع روابط با شرکای آمریکایی خود است را تکذیب کرد.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده، گابریل هاینز: پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید