مدیر عامل بایننس واقعیت مهم ETF بیت کوین را ارائه می دهد


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریچارد تنگ، مدیر عامل بایننس در پست جدید X گفت که نام‌های مطرح در صنعت کریپتو، علاقه مداوم سرمایه‌گذاران به بیت‌کوین را علی‌رغم نوسانات اخیر قیمت نشان می‌دهند. او به ورود قابل توجهی به ETFهای بیت کوین فهرست شده در ایالات متحده به عنوان شاهدی بر این علاقه ادامه داد.

طی شش ماه گذشته، این ETF ها بیش از 14.7 میلیارد دلار ورودی خالص داشته اند که نشان می دهد اعتماد سرمایه گذاران به بیت کوین و دارایی های دیجیتال به طور کلی همچنان قوی است.

مرتبط با

مایکل سایلر از Microstrategy پیام مرموز بیت کوین (BTC) درباره آلمان را به اشتراک می گذارد

یافته های Teng با داده های اخیر بلومبرگ مطابقت دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران کاهش اخیر قیمت را به عنوان یک فرصت خرید می بینند. در دو روز گذشته، صندوق های ETF بیت کوین ایالات متحده شاهد ورودی خالص 438 میلیون دلاری بودند.

این روند نشان‌دهنده احساسات صعودی در میان سرمایه‌گذارانی است که علیرغم متزلزل شدن بازار در کوتاه‌مدت نسبت به چشم‌اندازهای بلندمدت خوش‌بین هستند.

چشم انداز قیمت بیت کوین (BTC)

از ابتدای ژوئن، قیمت بیت کوین عمدتاً از Mt. Gox به دلیل نگرانی در مورد فروش توکن احتمالی توسط طلبکاران و فروش توسط دولت آلمان، نزدیک به یک چهارم کاهش یافت.

تصویر مقاله
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

با این حال، بیت کوین توانست به 57600 دلار برسد که 3 درصد از روز سه شنبه افزایش یافته است. با وجود این بهبود، به طور قابل توجهی کمتر از سطح رکورد ثبت شده در ماه مارس باقی مانده است.

مرتبط با

در اینجا چیزی است که برای فروش بزرگ بیت کوین اتفاق می افتد که Samson Mow اعلام کرد

جریان ورودی ثابت به ETF ها و بهبود اخیر قیمت نشان می دهد که چشم انداز بلندمدت بیت کوین مثبت است، اگرچه قیمت ها و ارزش بازار در نوسان هستند. رهبران صنعت، از جمله Teng، از حفظ تمرکز و انعطاف‌پذیری در ساخت اکوسیستم دارایی دیجیتال حمایت می‌کنند و اصل اصول بنیادی بلندمدت را در مقابل حرکات کوتاه‌مدت قیمت بیان می‌کنند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید