مدیر عامل بایننس 3 نکته مهم رمزگذاری را ارائه می دهد


در پست اخیر X، ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس نظرات خود را در مورد چگونگی شروع سفر ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت. Teng با پاسخ به سوالات متداول افرادی که تازه وارد فضای کریپتو شده اند، سه نکته مهم را برای کسانی که می خواهند شروع کنند، خلاصه کرد.

Teng ابتدا بر اهمیت درک اصول اولیه بلاک چین و رمزنگاری تاکید کرد. او به سرمایه گذاران بالقوه توصیه کرد که برای ایجاد یک پایه محکم برای یادگیری این فناوری ها وقت بگذارند.

مرتبط با

ثانیاً، تنگ بر نیاز به تحقیق جامع تأکید کرد. این افراد را تشویق می‌کرد تا شبکه‌ها، پروتکل‌ها و پروژه‌های مختلف بلاک چین را کشف کنند. او می‌گوید که اصل “تحقیق خودتان را انجام دهید” در این فرآیند نقش اساسی دارد.

در نهایت، تنگ پیشنهاد کرد که با یک سرمایه گذاری کوچک در یک پلت فرم معتبر شروع کنید. او پیشنهاد کرد که مبتدیان باید به تدریج خود را در بازار کریپتو غوطه ور کنند و با کسب تجربه، استراتژی های خود را آزمایش و ارزیابی کنند.

به عنوان مدیر عامل یکی از صرافی های پیشرو در جهان، توصیه های Teng از اهمیت بالایی برخوردار است. با این حال، رئیس Binance به صراحت گفت که توصیه او راهنمایی مالی نیست، بلکه نکاتی است که در طول سال ها جمع آوری کرده است.

مدیرعامل بایننس گاو نر است یا خرس؟

جدا از توصیه به تازه واردان، مطمئناً جالب است که بدانید رئیس فعلی بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان در مورد وضعیت فعلی بازار چه فکر می کند. جوابی برای این سوال وجود دارد.

مرتبط با

همین دیروز، تنگ اعتراف کرد که روحیه خود را به سمت حداکثر صعودی ارزیابی کرده است. این دیدگاه تا حدی با افزایش تعداد بازرگانان جهانی آجر و ملات که پرداخت های بیت کوین را در سال گذشته می پذیرند توجیه شده است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید