آخرین لحظه: مدیر عامل بایننس CZ اتهامات دستکاری بازار را رد کرد


این پاسخ در ارتباط با یک سری از اتهامات مطرح شده توسط CFTC در شکایت 27 مارس خود علیه بایننس بود.

Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل بایننس، اتهامات موجود در شکایت کمیسیون معاملات آتی و معاملات آتی کالا را رد کرد و استدلال کرد که شرکت “تحت هیچ شرایطی برای سود معامله نمی کند یا بازار را “دستکاری” نمی کند.

رئیس اجرایی اولین پاسخ رسمی خود به این پرونده را در یک پست وبلاگی به تاریخ 28 مارس به اشتراک گذاشت.

مدیر عامل شرکت استدلال کرد که در حالی که بایننس در موارد متعددی «معاملات» می‌کند، درآمدهای آن به صورت رمزنگاری است، این عمدتاً برای تبدیل آن‌ها به پوشش هزینه‌های فیات یا سایر ارزهای دیجیتال «از زمان به زمان» است.

من شخصاً دو حساب در بایننس دارم: یکی برای بایننس کارت و دیگری برای دارایی کریپتو. من غذای سگ خود را می‌خورم و رمزارز خود را در Binance.com ذخیره می‌کنم. همچنین برای پرداخت هزینه‌های خود نیاز به تبدیل کریپتو دارم. هزینه های شخصی یا کارت.”

ژائو همچنین خاطرنشان کرد که بایننس یک قانون 90 روزه ممنوعیت معامله برای کارمندان دارد و افزود:

“این برای جلوگیری از هر کارمندی از تجارت فعال است. ما همچنین کارمندان خود را از معامله در معاملات آتی منع می کنیم.»

او از این هم فراتر رفت و اظهار داشت که کارمندان از خرید و فروش سکه در جایی که «اطلاعات خصوصی» در مورد خود دارند، محدودیت دارند.

من همچنین به شدت از این سیاست‌ها تبعیت می‌کنم. من هرگز در بایننس لانچ‌پد، Win، Margin یا Futures شرکت نکرده‌ام. می‌دانم که بهترین استفاده از زمانم ساختن یک پلتفرم محکم است که به کاربرانمان خدمت می‌کند.»

ژائو آخرین پرونده CFTC را “غیر منتظره و ناامید کننده” توصیف کرد زیرا بیش از دو سال است که با تنظیم کننده همکاری می کند. همچنین اشاره کرد که این شکایت “حاوی گزارش ناقصی از حقایق” است.

با توجه به ادعاهای انطباق، CZ بیان می‌کند که Binance.com فناوری “بهترین در کلاس” را برای اطمینان از انطباق توسعه داده است و در حال حاضر در محدوده قوانین ضد پولشویی (AML) و قوانین مشتری شما (KYC) عمل می‌کند:

ما تا به امروز بیش از 55000 درخواست LE را رسیدگی کرده‌ایم و به LE ایالات متحده کمک کرده‌ایم تا بیش از 125 میلیون دلار بودجه را تنها در سال 2022 و بیش از 160 میلیون دلار در سال 2023 مسدود یا ضبط کند.

CZ همچنین اشاره کرد که Binance.com دارای 16 مجوز برای ارائه خدمات تجارت دارایی دیجیتال است. این بیشتر هر پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید