مدیر عامل Binance CZ: قانونگذاران برای قوانین مناسب نیاز به درک عمیقی از رمزارز دارند


Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس تاکید می کند که برای دستیابی به وضوح نظارتی، درک صحیح صنعت کریپتو توسط رگولاتورها و مشارکت فعال بازیگران صنعت مورد نیاز است.

مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao (CZ) در یک گفتگوی آتش نشانی در طول جشنواره Web3 هنگ کنگ اظهار داشت که برای تنظیم‌کننده‌های ارزهای دیجیتال مهم است که درک عمیقی از صنعت داشته باشند تا مقررات مناسب کریپتو را تسهیل کنند. گفتگوی کنار شومینه توسط دنگ چائو، مدیر عامل Hashkey Capital مدیریت شد.

به گفته CZ، “یک گرایش بسیار طبیعی برای استقراض مقررات سنتی صنعت مالی برای اعمال کریپتو وجود دارد. رمزارز با بانک ها و صنایع مالی سنتی متفاوت است.” وی ادامه داد که دانستن پاسخ به سوالات ساده ای مانند نحوه طبقه بندی دارایی های مختلف این است که انواع مختلفی از دارایی های رمزنگاری وجود دارد. برخی از دارایی ها ممکن است مانند اوراق بهادار به نظر برسند، برخی دیگر ممکن است مانند کالا یا توکن های خدمات به نظر برسند و برخی حتی ممکن است ترکیبی از این ویژگی ها را داشته باشند.

هنگامی که از وی در مورد یک چارچوب نظارتی خوب خواسته شد، CZ گفت که داشتن مقررات مبهم “بدترین” است و بهتر است وضوح نظارتی داشته باشید. وی ادامه داد: بهتر است قبل از وضع مقررات اجازه دهیم صنعت به طور کامل توسعه یابد. دلیل خاص این امر این است که پیش بینی اینکه دقیقاً چه چیزی در صنعت محبوب خواهد بود دشوار است.

با توجه به رویکرد خود به بازیگران صنعت کریپتو و تنظیم‌کننده‌های ارز دیجیتال، CZ توصیه کرد که نیاز به تعامل بسیار فعال با آنها وجود دارد. او توضیح داد که در حالی که بسیاری از تنظیم‌کننده‌های رمزارز در سراسر جهان بسیار درک می‌کنند، برخی هنوز هم بسیار شک دارند. با این حال، شک و تردید باید بازیگران صنعت کریپتو را از دخالت دادن رگولاتورها در گفتگوها باز دارد.

مرتبط با: مدیر عامل Stellar: ایالات متحده باید استیبل کوین ها را تنظیم کند تا دلار قوی بماند

CZ در پاسخ به آنچه که ممکن است باعث پذیرش انبوه رمزارزها شود، گفت که این واقعیت که بسیاری از دولت‌ها در تلاش هستند تا کریپتو را دنبال کنند، در واقع می‌تواند محرک رشد کریپتو باشد. او توضیح داد که تلاش‌های دولت برای بستن بانک‌ها، دسترسی به پول فیات و اعمال محدودیت‌های بیشتر بر بازارهای مالی سنتی، در واقع افراد بیشتری را به سمت ارزهای دیجیتال سوق می‌دهد.

CZ تاکید کرد که بازیگران صنعت کریپتو باید صبور باشند. او گفت که درک این نکته مهم است که اولین پیش نویس مقررات همیشه به احتمال زیاد بیش از حد محدود کننده است، بنابراین تعادل اغلب فقط در یک زمان مشخص می شود.

هنگ کنگ که از Web3 پشتیبانی می کند، اخیراً حمایت خود را از Web3 نشان داده است و گام های بلندی برای توسعه صنعت Web3 برداشته است.

مجله: فداکاری 1 میلیارد دلاری ارز دیجیتال تایلند، مهلت Mt Gox، برنامه Tencent NFT لغو شد


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *