مدیر عامل بایننس در مورد افزایش ارزش بازار تاریخی بیت کوین اظهار نظر کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریچارد تنگ، مدیر کل جدید بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم تراکنش، در حساب توییتر/X خود درباره نقطه عطف مهمی که بیت کوین امروز از نظر ارزش بازار به آن دست یافته است، اظهار نظر کرد.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان نه تنها از سطح 51000 دلار گذشت، بلکه ارزش بازار یک تریلیون دلاری خود را برای اولین بار از سال 2021 به دست آورد. تنگ در توییتی نوشت که این یک “نقطه عطف بزرگ برای بیت کوین” است.

اوایل امروز، بر روی زنجیره جمع آوری داده ها گلاسنود توجه را به خود جلب کرد او گفت که با این افزایش، بیت کوین غول هایی مانند تسلا، والمارت و همچنین صندوق منتقد خشن بیت کوین وارن بافت (برکشایر هاتاوی) را پشت سر گذاشت.

بیت کوین امروز با توجه به ورودی های عظیم جدید که توسط ETF های بیت کوین نقطه ای شاهد بود به پمپاژ ادامه داد – بیش از 600 میلیون دلار دیروز و تقریباً نیم میلیارد دلار در روز قبل. آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital، امروز در مورد این موضوع اظهار نظر کرد و اظهار داشت که جریان ورودی به ETF IBIT بلک راک رسماً از مرز 5 میلیارد دلار فراتر رفته است و از سایر ETF های بیت کوین بسیار پیشی گرفته است.

Binance CZ با زندان مواجه می شود

همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، میلیاردر ارز دیجیتال چانگ پنگ ژائو (که معمولاً با نام CZ شناخته می شود)، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی سابق بایننس، ممکن است به دلیل اتهاماتی که وزارت دادگستری ایالات متحده علیه او وارد کرده است، مجبور به گذراندن دوران زندان شود. ). بر اساس گزارش بلومبرگ.

در حالی که حکم 10 سال زندان برای او بعید به نظر می رسد، CZ ممکن است به 18 ماه محکوم شود. این در تضاد کامل با دیگر رهبران پلتفرم ارزهای دیجیتال است که با قانون دچار مشکل شده اند. CZ به طور خاص به نقض قانون اسرار بانکی متهم شد.

در ابتدا، CZ به وزارت دادگستری اعتراف کرد و بایننس 4.3 میلیارد دلار جریمه پرداخت کرد و CZ از سمت رهبری خود در Binance استعفا داد.

او قصد داشت زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد و به عنوان مشاور منتخب در میان استارت آپ های جوان کار کند. علاوه بر این، CZ توییت کرد که در مورد افزایش بودجه ارزهای دیجیتال برای تحقیقات بیوتکنولوژی کنجکاو است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید