بایننس می گوید که در کانادا استعفا داد و قوانین جدید را مقصر می داند


بایننس آخرین مورد از یک سری جدایی از وطن مدیر عامل Changpeng Zhao است. وعده ادامه همکاری با رگولاتورها را می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال در 12 می در توییتر اعلام کرد بایننس از بازار کانادا خارج خواهد شد. دستورالعمل جدید منتشر شده توسط رگولاتورهای کانادا، خروج بایننس را “پیشگیرانه” توصیف کرد زیرا همچنان بر صنعت ارزهای دیجیتال این کشور تأثیر منفی می گذارد.

بایننس در حال پیوستن به برخی از رقبای کوچکتر خود در خروج از کانادا است، که با وضع قوانینی از سوی مدیران اوراق بهادار کانادا (CSA) در 22 فوریه ظاهر شد که آنها را ملزم به صدور تعهدات پیش ثبت نام جدید و رعایت محدودیت های اضافی کرد.

اگرچه بایننس یک تعهد پیش ثبت نام جدید را معرفی کرده است، اعلام کرد در یک توییت:

متأسفانه، دستورالعمل جدید در مورد استیبل کوین‌ها و محدودیت‌های سرمایه‌گذار در صرافی‌های کریپتو، اکنون بازار کانادا را برای Binance غیرقابل تحمل می‌کند.»

قوانین جدید CSA شرکت ها را از «اجازه دادن به مشتریان کانادایی برای عقد قراردادهای رمزنگاری برای خرید و فروش هر دارایی رمزنگاری که خود یک اوراق بهادار و/یا مشتق است» منع می کرد و استیبل کوین ها را به عنوان اوراق بهادار تعریف می کرد.

OKX در ماه مارس از بازار کانادا خارج شد. پس از آن در ماه آوریل صرافی غیرمتمرکز dYdX و پس از آن Paxos فین تک بلاک چین انجام شد.

مطالب مرتبط: بانک مرکزی کانادا از شهروندان می پرسد که از یک دلار دیجیتال چه می خواهند

بایننس ایمیلی ارسال کرده است که توسط کوین تلگراف مشاهده شده است و به کاربران کانادایی خود دستور داده است تا علاقه باز خود را تا 30 سپتامبر 2023 ببندند. این سازمان هشدار داد: «از اول اکتبر 2023، مشتریان کانادایی فقط در حالت انحلال قرار خواهند گرفت. صرافی اضافه شد:

اگرچه ما با دستورالعمل جدید مخالفیم، امیدواریم به تعامل با تنظیم‌کننده‌های کانادایی که هدفشان یک چارچوب نظارتی متفکرانه و جامع است، ادامه دهیم.»

بایننس در تمام استان ها و مناطق کانادا به جز انتاریو فعالیت می کرد، جایی که در مارس 2022 پس از یک اختلاف طولانی با تنظیم کننده های آن استان از آنجا خارج شد.

با این حال، همه چیز برای کریپتوفیل های کانادایی از بین نمی رود. Kraken تعهد جدید پیش ثبت نام خود را در ماه مارس انجام داد و تعهد خود را برای ماندن در کانادا اعلام کرد. CSA 11 پلتفرم “مجاز انجام تجارت با کانادایی ها” را فهرست می کند.

مجله: راهنمای رمزنگاری شما در تورنتو: شهر کریپتو
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید