بایننس 297 حساب را ممنوع می کند: در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس اعلام کرد که تقریباً 300 حساب (دقیقاً 297) را پس از رویداد Megadrop IEO مسدود کرده است. دلیل؟ Sybil حمله می کند. شکارچیان Airdrop از انواع استراتژی های پیچیده برای به دست آوردن هرچه بیشتر سکه های رایگان استفاده می کنند. با این حال، تعداد پروژه های اجرای استراتژی برای مبارزه با کشاورزان در حال افزایش است.

بیش از یک میلیون کاربر در رویداد Megadrop IEO شرکت کردند و سطح بالایی از تعامل کاربران را نشان دادند. با این حال، با وجود علاقه زیاد، طبق رویه‌های کنترل ریسک Binance، 102000 حساب جعلی بودند. این شماره به طور مداوم با بررسی حساب های بیشتر به روز می شود.

این حساب‌ها عمدتاً در حملات Sybil استفاده می‌شدند، جایی که حساب‌های مختلف برای سوء استفاده از Airdrop ایجاد می‌شدند. پس از بررسی کامل، ۲۹۷ حساب اولیه توسط بایننس تایید و ممنوع شد. به عنوان نمونه ای از دامنه حمله Sybil، یکی از این حساب ها به تنهایی تا 9000 حساب KYC را جمع آوری کرده است.

مرتبط با

رویه‌های دقیق کنترل ریسک که توسط این پلتفرم اجرا می‌شود، تضمین می‌کند که این فعالیت‌های مخرب به سرعت شناسایی و رسیدگی می‌شوند. برای ادامه ارائه خدمات به کاربران واقعی، هزینه های پروژه با پول حساب های مسدود و بازیابی شده تامین می شود. بایننس امیدوار است با اقدامات پیشگیرانه از سود بردن سوءاستفاده کنندگان از سیستم از رویدادهای airdrop جلوگیری کند و در عوض به کاربران مجاز کمک کند. این اقدام جزئی از یک طرح بزرگتر برای محافظت از یکپارچگی IEO و رویدادهای airdrop پلتفرم است.

این شرکت به کاربران بایننس اطمینان داده بود که رویه‌های کنترل ریسک آن فقط بر روی حساب‌های جعلی متمرکز است. کاربران واقعی نیازی به نگرانی در مورد آسیب دیدن حساب های خود ندارند.

کاربران بایننس می توانند از پورتال پشتیبانی مشتری آنلاین برای ثبت شکایت در صورتی که حساب هایشان به اشتباه به عنوان جعلی طبقه بندی شده باشد، استفاده کنند. کارکنان پشتیبانی به یافتن راه‌حل‌های سریع برای این مسائل برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای کاربران واقعی اختصاص داده شده‌اند. حملات Sybil به یک تهدید جدی در فضای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است زیرا شکارچیان airdrop از تاکتیک های پیشرفته تری برای استفاده از توزیع توکن رایگان استفاده می کنند.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید