شریک بایننس استرالیا به افزایش «کلاهبرداری» پس از حذف بانک توسط بانک اشاره می کند


Cuscal، شرکتی که بر افزایش AUD برای صرافی نظارت می‌کند، از اظهارنظر در مورد اینکه چرا تصمیم به لغو پشتیبانی از Binance استرالیا گرفته است، خودداری کرد.

کوسکال، «ارائه‌دهنده پرداخت شخص ثالث» بایننس استرالیا، پس از این که چرا شرکت را در 18 می ترک کرد، به تأثیر «کلاهبرداری و تقلب» در ارتباط با «کلاهبرداری حساب، تصاحب هویت و فعالیت رمزنگاری» اشاره کرد.

ارائه‌دهنده پرداخت در بیانیه‌ای به کوین تلگراف به طور مشخص به صرافی‌های بایننس یا ارزهای دیجیتال اشاره نکرد و از توضیح اینکه چرا به طور خاص پشتیبانی بایننس استرالیا را لغو می‌کند، خودداری کرد.

سخنگوی شرکت خدمات مالی B2B مستقر در سیدنی به کوین تلگراف گفت که آنها “بر حمایت از صنعت برای محافظت از استرالیایی ها در برابر جرایم مالی و کلاهبرداری متمرکز هستند.”

“به دنبال توجه اخیر رسانه ها در مورد تأثیر کلاهبرداری و کلاهبرداری در استرالیا، به ویژه با تمرکز بر کلاهبرداری حساب، تصاحب هویت و فعالیت رمزنگاری، Cuscal تعهد و نقش مهم خود را در شناسایی و اجرای خدمات شناسایی برای مشتریان خود در سراسر سیستم پرداخت استرالیا تکرار می کند.” از Cuscal این بیانیه را نوشت.

این سازمان افزود که “به هر مشتری یا مشتریان و/یا بازرگانانی که شرایط مشارکت و انطباق را ندارند، خاتمه می دهد و به آنها پایان می دهد.”

به طور خاص، از اظهار نظر در مورد اینکه چرا به Binance استرالیا یا شرکت پرداخت‌های مشارکتی Zepto دستور داده است از صرافی خارج شوند، خودداری کرد و گفت: «در حال حاضر هیچ نظری در مورد سایر طرف‌ها ندارد».

مطالب مرتبط: Revolut پیشنهاد شغلی را در استرالیا راه اندازی کرد و به دنبال مجوز بانکی بود

در 18 ماه مه، بایننس استرالیا گفت که خدمات دلار استرالیا با استناد به «تصمیم ارائه‌دهنده خدمات پرداخت شخص ثالث ما، «با اثرگذاری فوری» به حالت تعلیق درآمد.

یکی از سخنگویان زپتو در آن زمان به کوین تلگراف گفت که «در حال پردازش پرداخت‌های بایننس استرالیا» است و «شریک ما کوسکال به ما دستور داده است که بایننس را غیرفعال کنیم».

بایننس استرالیا از آن زمان به دنبال شریک پرداخت جایگزین است. بایننس گفت که Zepto و Cuscal همچنان از کاربرانی که می خواهند AUD را برداشت کنند، حمایت می کنند.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید