بایننس ارائه خدمات رمزنگاری به مشتریان سوئدی را تایید کرد

بایننس ارائه خدمات رمزنگاری به مشتریان سوئدی را تایید کرد


تصمیم مقامات مالی سوئد پس از آن اتخاذ شد که رگولاتورهای فرانسه، بحرین، اسپانیا و دبی مجوزهای مشابهی را برای Binance در سال 2022 صادر کردند.

سازمان نظارت بر مالی سوئد، یکی از تنظیم‌کننده‌های مالی این کشور، به بازوی محلی صرافی رمزارز بایننس برای مدیریت و تجارت ارزهای دیجیتال مجوز داده است.

بایننس در اطلاعیه ای در 11 ژانویه گفت که پس از “ماهها تعامل سازنده” با تنظیم کننده مالی، FSA سوئد در 10 ژانویه وضعیت ثبت نام در اتحادیه اروپا را به Binance Nordics اعطا کرد. این تصمیم به طور موثر به ساکنان سوئد اجازه می دهد تا به خدمات رمزنگاری Binance دسترسی داشته باشند.

روی ون کریمپن، رهبر منطقه‌ای بایننس، گفت: «سوئد کاملاً قوانین اتحادیه اروپا را پذیرفته و نیازمندی‌های محلی بیشتری برای عملیات محلی، از جمله استخدام استعدادهای محلی، سازمان‌دهی رویدادهای بیشتر و ارائه آموزش‌های رمزنگاری بیشتر در سوئد است.» با موفقیت پورت و راه‌اندازی خواهد شد. “

تصمیم مقامات مالی سوئد پس از آن اتخاذ شد که رگولاتورهای فرانسه، بحرین، اسپانیا و دبی مجوزهای مشابهی را برای Binance در سال 2022 صادر کردند. مقامات برخی کشورها از جمله ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و ژاپن، قبلاً عملیات بازار سهام را تشدید کرده و به سرمایه گذاران احتمالی هشدار داده بودند. در مورد خطرات پیرامون دارایی های دیجیتال

مربوط: اختلافات بایننس گزارش می دهد که استیبل کوین به طور کامل پشتیبانی نمی شود

در 10 ژانویه، یک دادگاه ایالات متحده توافق اولیه ای را تصویب کرد که به Binance.US اجازه می داد بیش از 1 میلیارد دلار دارایی از Voyager Digital که در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد، خریداری کند. FTX قصد داشت دارایی‌های وویجر را قبل از سقوط در ماه نوامبر خریداری کند و بار دیگر آنها را برای تصاحب باز بگذارد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉