بایننس از توقف موقت برداشت‌های اتریوم خبر داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد که سپرده گذاری و برداشت در شبکه اتریوم به زودی به طور موقت متوقف می شود. این قطعی برنامه ریزی شده است که در 29 می رخ دهد زیرا صرافی تعمیر و نگهداری معمول کیف پول را انجام می دهد.

انتظار می‌رود پنجره تعمیر و نگهداری تقریباً دو ساعت طول بکشد که از ساعت 7:00 صبح (UTC) در 29 مه شروع می‌شود. در این مدت، کاربران نمی‌توانند اتریوم یا هر توکن ERC-20 مرتبط با شبکه را واریز یا برداشت کنند. توجه به این نکته ضروری است که معامله این توکن ها تحت تأثیر قرار نگرفته و در طول تعمیر و نگهداری طبق روال معمول ادامه خواهد داشت.

همانطور که در یک پست وبلاگ رسمی گفته شد، بایننس تعمیر و نگهداری کیف پول شبکه اتریوم (ETH) را در ساعت 07:00 UTC در 29 می انجام خواهد داد. برای پشتیبانی از نگهداری کیف پول، واریز و برداشت در شبکه اتریوم (ETH) از ساعت 6:55 UTC در آن تاریخ به حالت تعلیق در می آید و پس از اتمام تعمیر و نگهداری از سر گرفته می شود.

بایننس اضافه کرد که پس از پایداری شبکه اتریوم، سپرده‌ها و برداشت‌ها برای توکن‌ها در شبکه اتریوم بازگشایی خواهد شد. با این حال، هیچ اطلاعیه دیگری نمی توان داد.

مرتبط با

با توجه به این اطلاعیه، کاربران موظفند برای جلوگیری از هرگونه قطعی احتمالی، اطمینان حاصل کنند که تمام واریزها و برداشت ها قبل از شروع تعمیر و نگهداری انجام شده است. علاوه بر این، صرافی به کاربران خود اطمینان داد که دارایی های آنها در طول فرآیند امن باقی می ماند.

با توجه به افزایش سریع مقدار ETH که به صرافی ها جریان می یابد، زمان نگهداری کیف پول مهم است.

طبق گزارش شرکت تحلیلی زنجیره ای IntoTheBlock، میزان جریان اتریوم به صرافی ها به بالاترین حد خود از ژانویه رسیده است. با جریان خالص 140660 اتریوم در روز شنبه، اتریوم بالاترین سپرده خالص خود را در بیش از چهار ماه گذشته در صرافی ها ثبت کرد.

هفته گذشته، SEC برنامه هایی را برای فهرست کردن ETF های اتریوم در یک نقطه عطف تاریخی برای صنعت کریپتو تایید کرد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید