بایننس لیست های جدیدی را برای سه جفت معاملات عمده اعلام می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، از اضافه شدن سه جفت معاملاتی جدید به لیست گسترده ارزهای دیجیتال خود خبر داده است که به طور قابل توجهی پیشنهادات ارزهای دیجیتال خود را گسترش داده است.

بایننس فهرست سه جفت جدید MultiversX (EGLD)، Phoenix (PHB) و Reserve Rights (RSR) را در ارز فیات لیر ترکیه (TRY) اعلام کرد. این حرکت نشان دهنده استقبال استراتژیک از بازار در حال ظهور کریپتو ترکیه است و تعهد بایننس برای برآورده کردن نیازهای متنوع پایگاه کاربران جهانی خود را منعکس می کند.

بایننس در یک پست وبلاگی اعلام کرد که معاملات جفت های معاملاتی EGLD/TRY، PHB/TRY و RSR/TRY را در ساعت 08:00 UTC در 8 می 2024 باز می کند تا لیست گزینه های معاملاتی ارائه شده در بایننس را گسترش دهد. شناسایی و بهبود تجربه تجارت کاربران. بایننس همچنین خدمات Trading Bots را برای جفت های معاملاتی فوق در همان تاریخ فعال می کند.

این اعلام در حالی است که لیر ترکیه (TRY) شاهد افزایش حجم معاملات ارزهای دیجیتال بوده و به عنوان یک جفت معاملاتی غالب فیات در بایننس در سه ماهه چهارم سال 2023 ظاهر شده است. انتظار می رود اضافه شدن این جفت های جدید این روند را بیشتر تقویت کند و پیشنهاداتی را به سرمایه گذاران ترکیه ای ارائه دهد. انعطاف بیشتر و دسترسی مستقیم به بازار کریپتو بدون نیاز به تبدیل ارز واسطه.

در اقدامی که مورد استقبال سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت، آخرین لیست های بایننس یک گام مهم رو به جلو برای صرافی و کاربران آن است. زیرا نشان‌دهنده تلاش‌های مداوم پلتفرم برای نوآوری و ارائه انواع گزینه‌های معاملاتی است که موقعیت غالب آن را تقویت می‌کند. بازیکن در عرصه تبادل ارزهای دیجیتال.

در حالی که عموم مردم منتظر معامله این جفت ها هستند، جامعه کریپتو نیز در حال آماده شدن برای مشاهده تأثیر این افزوده ها بر پویایی بازار است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید