بایننس پشتیبانی گسترده ای را از Solana Meme Coins WIF و BOME اعلام کرد


بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، برنامه‌هایی را برای گسترش قابل توجه ابزارهای معاملاتی خود اعلام کرده است که ارزهای دیجیتال مختلف را در اکوسیستم بلاک چین سولانا هدف قرار می‌دهد. آخرین حرکت صرافی توجه را به توکن‌های میم مانند Dogwifhat (WIF) و Book of Meme (BOME) همراه با شبکه Jito (JTO) معطوف کرده است.

تصمیم برای گسترش پشتیبانی از این توکن‌های خاص بر اهمیت آن‌ها در اکوسیستم سولانا تأکید می‌کند. با توجه به CoinMarketCap، با توجه به اینکه حجم معاملات به ارقام خیره کننده 552.84 میلیون دلار برای WIF، 460.38 میلیون دلار برای JTO و 665.33 میلیون دلار برای BOME رسیده است، واضح است که این دارایی ها توجه زیادی را از سوی معامله گران و سرمایه گذاران به خود جلب کرده است.

منبع: CoinMarketCap

در حالی که شبکه Jito با کاربردهای ملموس و اصول اولیه خود به عنوان یک پروژه استیکینگ مایع متمایز است، Dogwifhat و Book of Meme به عنوان سکه های میم در Solana سرفصل های خبری شدند. با وجود منشأ احمقانه آنها، هر دو توکن به ارتفاعات بی سابقه ای رسیدند و در عرض چند ماه به ارزش میلیارد دلاری رسیدند.

کاربران همه چیز هستند

حرکت بایننس برای گنجاندن این ممکوین‌ها در سبد معاملاتی خود نشان‌دهنده تلاشی استراتژیک برای سرمایه‌گذاری بر شور و شوق پیرامون آن‌ها است. با ارائه گزینه‌های معاملاتی پیشرفته برای جفت‌های معاملاتی BOME/USDC، JTO/USDC و WIF/USDC و فعال کردن خدمات Spot Algo Orders Trading Bots، صرافی قصد دارد نیازهای در حال تکامل کاربران خود را برآورده کند و در عین حال از محبوبیت روزافزون این دارایی‌ها سرمایه‌گذاری کند. .

اساساً، اعلام بایننس نه تنها نشان دهنده حیات اکوسیستم سولانا است، بلکه بر موضع پیشگیرانه صرافی در انطباق با روندهای نوظهور در فضای کریپتو تاکید می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید