بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار برای صندوق بازیابی رمزارز اختصاص دهد


Changpeng Zhao مدیرعامل بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار برای یک صندوق بازیابی صنعت ذخیره کند.

بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار برای صندوق بازیابی صنعت پیشنهادی کنار بگذارد.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در ۲۴ نوامبر در گفتگو با بلومبرگ تی وی به تعدادی از مسائل اشاره کرد که ماه پرتلاطمی برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال بوده است.

مهمترین آنها صندوق نجات صنعت پیشنهاد شده توسط بایننس بود که هدف آن حمایت مالی از پروژه های امیدوارکننده در شرایط بحرانی مالی است. بنیانگذار صرافی پس از سقوط بدنام FTX این ایده را مطرح کرد.

مرتبط: مدیر عامل بایننس گزارشی مبنی بر ملاقات شرکت با سرمایه گذاران ابوظبی برای صندوق بازیابی ارزهای دیجیتال را تکذیب کرد.

ژائو با مشارکت سایر اعضای اکوسیستم ارزهای دیجیتال، ساختار نسبتاً “سست” را اتخاذ کرد و گفت که جزئیات این صندوق در روزهای آینده در وبلاگ صرافی منتشر خواهد شد:

«درباره نحوه ساختاربندی این موضوع به عقب و جلو آمده است، آیا می‌خواهیم آن را به یک صندوق ضعیف تبدیل کنیم یا یک صندوق واقعی؟ من فکر می‌کنم که ما با رویکردی آزاد پیش می‌رویم که در آن بازیگران مختلف صنعت هر طور که می‌خواهند مشارکت خواهند کرد.»

به گفته مدیر عامل بایننس، این صندوق برای عموم قابل مشاهده خواهد بود و مشارکت کنندگان وجوه را به یک آدرس بلاک چین مرکزی و شفاف ارسال خواهند کرد. ژائو همچنین یک نقشه راه شش ماهه ارائه کرد که در آن انتظار دارد صنعت بهبود یابد و خاطرنشان کرد که انتظار می رود این صندوق تا قبل از پایان سال 2022 عملیاتی شود.

در این گزارش همچنین اشاره شد که Binance.US به پیشنهاد جدیدی برای دارایی‌های متعلق به شرکت Voyager Digital که اکنون ورشکسته شده، علاقه مند است. وام دهنده یکی از معدود شرکت هایی بود که پس از سقوط Terra در ماه مه 2022 در شرف سقوط بودند.

مدیر عامل بایننس همچنین گفت که صرافی نگاهی دوباره به برخی دارایی‌ها یا مشاغل متعلق به FTX خواهد داشت. بایننس در حال بررسی معامله ای برای خرید صرافی Sam Bankman-Fried قبل از سقوط دیدنی آن در نوامبر 2022 است.

ژائو گفت که FTX در تعدادی از پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کرده است، که برخی از آنها می‌توانند «بازیابی» باشند و در صورت لزوم علاقه‌مندی را به خود جلب کنند.


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید