بایننس 7 نمونه اخیر FUD را در یک پست وبلاگ چینی پوشش می دهد


بایننس با سونامی FUD که در هفته‌های اخیر با آن مواجه شده است، مبارزه کرده است.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، از زمان سقوط FTX با سیل FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) مواجه بوده است. این شرکت اکنون با آخرین پست وبلاگ خود در حال مبارزه است.

در 22 دسامبر، بایننس یک پست وبلاگی به زبان چینی منتشر کرد که به هفت مشکل کلیدی که شرکت می‌خواهد آنها را حل کند، پرداخت. در زمان نگارش، نسخه انگلیسی آن در دسترس نبود.

اولین مورد، تعلیق موقت برداشت USDC در اوایل این ماه بود. او توضیح داد که این کار در یک دوره تبدیل «توکن سوآپ» انجام شد که طی آن صرافی ذخایر استیبل کوین خود را به BUSD تجمیع کرد.

موضوع بعدی که او به آن پرداخت، در دسترس بودن ذخایر کافی برای برداشت بود. تایید کرد که “تمام دارایی های کاربران در Binance 1:1 پشتیبانی می شوند” و وضعیت مالی آن بسیار سالم است زیرا سود زیادی از کارمزد تراکنش ایجاد می کند. در 16 دسامبر، CryptoQuant ذخایر بایننس را تایید کرد و هیچ رفتار “شبیه FTX” را گزارش نکرد.

بایننس وجوه کاربران را برای هیچ تراکنش یا سرمایه گذاری اختلاس نمی کند، هیچ بدهی نخواهد داشت و در لیست طلبکاران شرکت هایی که اخیراً ورشکسته شده اند قرار نخواهد گرفت.»

در مورد Mazars و شرکت‌های حسابرسی “چهار بزرگ” که از همکاری با شرکت‌های رمزنگاری امتناع کردند، او گفت که راستی‌آزمایی زنجیره رمزنگاری حوزه جدیدی است که این شرکت‌ها ممکن است ظرفیت انجام آن را نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد که این حسابرسی ها معمولاً به جای تأیید دارایی های مازاد، وضعیت مالی شرکت بورسی را هدف قرار می دهد.

Mazars از آن زمان گزارش های حسابرسی Binance را از وب سایت خود حذف کرده است. بایننس همچنین اعلام کرد که نیازی به افشای اطلاعات مالی ندارد زیرا یک شرکت خصوصی است و یک شرکت دولتی نیست.

در بسیاری از حوزه‌های قضایی که ما در آن فعالیت می‌کنیم، اطلاعات عملیاتی و مالی را طبق نیاز تنظیم‌کننده‌های محلی به اشتراک گذاشته‌ایم یا می‌کنیم.»

بایننس در رابطه با گزارش رویترز که ادعا می‌کند وزارت دادگستری آمریکا در حال تحقیق درباره این شرکت است، اظهار داشت که رسانه‌های جریان اصلی مدتی است که این شرکت را با اخبار ناپسند هدف قرار داده‌اند. وی افزود که دارای بیشترین مجوزهای انطباق در جهان است و با بیشترین جرایم رمزنگاری مبارزه می کند.

مربوط: SBF 115 سال زندان، FUD بایننس و حسابرسان ارز دیجیتال را کنار گذاشتند

در نهایت، پست وبلاگ نظرات مدیر عامل Changpeng Zhao را تکرار کرد که بایننس FTX را نابود نکرد، بلکه خودش این کار را انجام داد. بایننس گفت که صرافی‌های دیگر را رقیب نمی‌داند و افزود که ما “بیشتر بر ترویج و گسترش مستمر پذیرش صنعت متمرکز شده‌ایم.”

پس شما آنجا هستید. FUD از بین رفته است، اما این امر مانع خروج از بازار سهام در هفته‌های اخیر نشده است زیرا سرمایه‌گذاران به سمت مخفی کردن دارایی‌های رمزنگاری خود رفته‌اند.


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید