بایننس صرافی رمزنگاری تنظیم شده را در ژاپن خریداری می کند


بایننس توانسته است خدمات خود را در سال گذشته گسترش دهد، چه با اخذ مجوز کسب و کار و چه با خرید سهام در یک نهاد تحت نظارت.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس قصد دارد پس از به دست آوردن 100 درصد سهام یک ارائه دهنده خدمات رمزنگاری دارای مجوز در این کشور، دوباره وارد بازار ژاپن شود. کوین تلگراف ژاپن گزارش شده است.

Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance در یک اعلامیه عمومی رسمی در 30 نوامبر گفت که صرافی ارز دیجیتال متعهد به ورود مجدد به بازار ژاپن به عنوان بخشی از انطباق با مقررات است. خرید Sakura Exchange BitCoin (SEBC)، تجارتی که مجوز آژانس خدمات مالی ژاپن را دریافت کرده است، ورود مجدد بازار سهام جهانی به بازار ژاپن را چهار سال بعد نشان خواهد داد.

یکی از سخنگویان بایننس در مورد اهمیت آخرین خرید به کوین تلگراف گفت:

ما می‌توانیم بگوییم که خرید SEBC اولین مجوز بایننس در شرق آسیا است و امیدواریم بتوانیم در مناطق دیگر گسترش پیدا کنیم زیرا آسیا بازاری با پتانسیل است.

بایننس مجبور شد فعالیت خود را متوقف کند و قصد دارد در سال 2018 یک دفتر مرکزی در ژاپن باز کند، زیرا FSA گزارش داد که بدون مجوز فعالیت می کند. دولت ژاپن مجدداً در سال 2021 به دلایل مشابه به صرافی رمزارز هشدار داده بود.

برای بایننس چیز جدیدی نیست که یک نهاد نظارتی را برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال که مجوز مستقل آن دشوار است، به دست آورد. پیش از این، بایننس توانست پس از خرید سهام یک نهاد تحت نظارت، دوباره وارد بازار مالزی شود.

به همین ترتیب، این صرافی با 18 درصد سهام در یک بورس تنظیم شده، دوباره وارد بازار سنگاپور شد. صرافی کریپتو همچنین توانست با شراکت با Paysafe به شبکه پرداخت استرلینگ بریتانیا دسترسی پیدا کند، زیرا قانون‌گذاران دسترسی آن را ممنوع کردند.

مربوط: بانک ژاپن ین دیجیتال را با سه مگا بانک آزمایش می کند

کوین تلگراف با بایننس تماس گرفت تا بداند آیا صرافی برای مجوز مستقل در ژاپن نیز درخواست داده است یا خیر، اما یک سخنگوی از اظهار نظر خودداری کرد.

ژاپن یکی از اولین کشورهایی در نظر گرفته می‌شود که قوانینی را در مورد تجارت دارایی‌های کریپتو وضع کرده است. در حالی که سختگیرانه است، رویکرد ژاپنی ها به مقررات ارزهای دیجیتال بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و حتی کشورهای G20 با این کشور در مورد پارامترهای جهانی ارزهای دیجیتال مشورت کرده اند.

اخیراً، ژاپن سیاست نظارتی خود را ساده‌تر کرده و فهرست‌بندی سکه‌ها را تسهیل کرده است تا استارت‌آپ‌های رمزنگاری بیشتری را تشویق کند و به آنها اجازه رشد دهد.
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید