بایننس 100 درصد توکوکریپتو در اندونزی را پس از سرمایه گذاری اولیه در سال 2020 خریداری می کند

بایننس 100 درصد توکوکریپتو در اندونزی را پس از سرمایه گذاری اولیه در سال 2020 خریداری می کند


این سومین صرافی مجاز آسیایی ارزهای دیجیتال است که بایننس در سال جاری در حالی که گستره جهانی خود را گسترش داده است، خریداری کرده است. شرکت نشانه هایی از مبارزه را نشان داده بود.

طبق گزارش‌های محلی در 19 دسامبر، بایننس معامله‌گر دارایی‌های رمزنگاری شده اندونزیایی Tokocrypto را خریداری کرده است. تایید شده در توییتی توسط Changpeng Zhao (CZ)، مدیر عامل بایننس، او این معامله را به عنوان “فقط تزریق نقدینگی بیشتر و افزایش اندکی سهام ما” توصیف کرد. تغییراتی در بازار سهام پیش بینی می شود.

گزارش شده است که Pang Xue Kai، بنیانگذار Tokocrypto از سمت مدیرعاملی کناره گیری می کند و یودونو راویس به عنوان مدیر موقت جایگزین او می شود. Pang Xue Kai در هیئت مدیره کمیسیون این شرکت باقی خواهد ماند.

CNBC به نقل از Pang Xue Kai می گوید:

این تصمیم پس از بررسی دقیق گرفته شد و ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین گام رو به جلو برای توکوکریپتو، استفاده از قابلیت‌های بایننس برای ایجاد پلتفرم‌های معاملات فیزیکی بیشتر برای دارایی‌های کریپتو است.

در 6 دسامبر، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه بایننس در حال مذاکره با توکوکریپتو بوده و ارزش کوین TKO را 50 درصد افزایش داده است. همچنین گزارش شده است که اگر این خرید انجام شود، یک سری اخراج خواهند شد. توکوکریپتو در ماه سپتامبر 45 نفر یا 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد. همچنین فضای اجتماعی T-Hub و بازار توکن غیرقابل تغییر آن زمان TokoMall را از هم جدا کرد.

بایننس اولین بار در سال 2020 در این شرکت اندونزیایی سرمایه گذاری کرد. در سال 2021، گزارش شد که توکوکریپتو در حال بررسی عرضه اولیه عمومی است، اما این عرضه هرگز انجام نشد.

Tokocrypto در سال 2018 تاسیس شد و اولین صرافی ارزهای دیجیتال اندونزی شد که در سال بعد از سازمان تنظیم مقررات معاملات آتی کالا (Bappebti) تاییدیه گرفت. تایید این آژانس از آن زمان برای مبادلات رمزنگاری اجباری شده است. تا مارس امسال، هفده شرکت تأییدیه باپبتی را دریافت کرده بودند.

مطالب مرتبط: توکن های افراد مشهور: نشانه هایی از افزایش پذیرش کریپتو در اندونزی

بایننس ساکورا، یک صرافی مجاز رمزنگاری ژاپنی را در ماه نوامبر و MX Global، یک صرافی مجاز مالزیایی را در ماه مارس خریداری کرد. با به دست آوردن شرکت هایی که قبلاً مجوز دارند، بایننس می تواند بدون نیاز به مجوز فعالیت کند.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉