گزینه های BTC و ETH به ارزش میلیاردها دلار منقضی می شوند


با توجه به این داده ها گزینه 23000 BTC که توسط Greeks.live ارائه شده است در شرف انقضا است و نسبت تماس آن 0.49 است. ارزش واقعی آنها 1.4 میلیارد دلار است.

نقطه “حداکثر درد” برای گزینه های بیت کوین حدود 61000 دلار تخمین زده می شود. این بدان معناست که این قیمت اعتصاب خاص بیشترین تعداد قرار و تماس را دارد. به عبارت ساده تر، فعالان بازار در هر دو طرف معامله با بیشترین ضرر در سطح قیمتی فوق الذکر مواجه خواهند شد.

«حداکثر درد» نشان می‌دهد که قیمت یک اختیار معامله در اکثر قراردادهای اختیار باز به نقطه قیمت نزدیک می‌شود. در چنین حالتی حداکثر تعداد قرار و تماس ها منقضی می شود. شایان ذکر است که تنها تعداد کمی از گزینه ها (حدود 10٪) تمایل به اجرا دارند.

کارتعلاوه بر این، گزینه 330000 ETH با نسبت تماس 0.36 منقضی می شود. نقطه “حداکثر درد” در حال حاضر 3000 دلار با ارزش تصوری 1 میلیارد دلار است.

همانطور که Greeks.live اشاره می کند، بازار به دلیل خروج گسترده از صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین وارد روند نزولی شده است. صندوق های ETF مستقر در هنگ کنگ که به تازگی راه اندازی شده اند نتوانستند این جریان خروجی بزرگ را جبران کنند. با توجه به این عوامل، نوسانات ضمنی (IV) تمام اصطلاحات اصلی به کاهش ادامه داد. در واقع، سطح IV در حال حاضر با بازار گاوی زمستانی برابری می کند.

با توجه به CoinGlass، کل بهره اختیار بیت کوین 17.6 میلیارد دلار است و Deribit بیشتر این مبلغ را به خود اختصاص داده است. در مورد اتریوم، سود کل گزینه 7.6 میلیارد دلار است.

به گفته CoinGecko، بیت کوین و اتریوم در حال حاضر به ترتیب با قیمت 59199 دلار و 2969 دلار معامله می شوند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید