استیو کوهن میلیاردر در مورد بیت کوین: “شاید این طلای جدید باشد”


استیو کوهن میلیاردر در مصاحبه ای در CNBC در روز چهارشنبه. فوق الذکر او گفت که به خاطر پسرش “مقداری” بیت کوین دارد.

پسرم به این موضوع علاقه مند است. او به من کمک کرد تا چند بازی انجام دهم و بفهمم چگونه در کوین بیس معامله کنم.”

کوهن افزود که بیت کوین را از نزدیک دنبال نمی کند. “این کاری نیست که من انجام دادم… قطعاً بخشی از مردم این را باور دارند و شاید این طلای جدید باشد. دانستن آن سخت است.”

کارت

این میلیاردر افزود که نظر محکمی در مورد بیت کوین ندارد. او گفت: “در نهایت من فکر می‌کنم این مربوط به موارد استفاده است. آیا کریپتو موارد استفاده را توسعه می‌دهد؟ می‌دانید، بیت کوین جالب است اما تنها بخشی از کل اکوسیستم است.”

هوش مصنوعی، فدرال رزرو و هفته کاری چهار روزه

کوهن گفت که بازار سهام را حباب نمی بیند. در واقع، او معتقد است که جنبه های مثبت بیشتری نیز وجود دارد. به نظر من این واقعاً چیزی است که باید بماند… برندگان بزرگ و بازنده‌های بزرگی وجود خواهند داشت.»

این میلیاردر گفت که ظهور برنامه های کاربردی هوش مصنوعی (AI) او را به یاد دهه 90 می اندازد، زمانی که برخی از شرکت های برتر وارد صحنه شدند. او بر این باور است که ممکن است در آینده نزدیک نام های جدید زیادی ظاهر شود.

کوهن در مورد سیاست پولی فدرال رزرو معتقد است که سه کاهش نرخ بهره در سال جاری معقول خواهد بود. وی افزود: به نظر من تورم تا حدودی تحت کنترل است. اما وی افزود که رسیدن به هدف تورم 2 درصدی برای فدرال رزرو برای فدرال رزرو «دشوار» خواهد بود.

در طول این تماس، رئیس Point72 همچنین فرا رسیدن هفته کاری چهار روزه را پیش بینی کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید