سرمایه گذار میلیاردر مارک کوبان در برابر دستور کار ضد رمزنگاری رئیس SEC صحبت می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در میان نگرانی‌های فزاینده نظارتی در ایالات متحده، رهبران صنعت بیشتری شروع به صحبت علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و رئیس آن، گری جنسلر کرده‌اند. آخرین مورد اضافه شده به مجموعه انتقادات، سرمایه گذار میلیاردر مارک کوبان بود. ورود کوبایی به حساب رسمی X خلاصه شده است ناکامی های رئیس کمیسیون مستقل انتخابات که امور کمیسیون را اداره می کند.

به گفته کوبان، برخلاف ادعاها و اصولی که SEC بر اساس آن تأسیس شد، گری جنسلر از یک سرمایه گذار در برابر تقلب محافظت نکرد. در عوض، کوبان تاکید کرد که Gensler “تقریباً فعالیت شرکت‌های رمزنگاری قانونی را غیرممکن کرد، کسی که می‌داند چند کسب‌وکار را کشت، و هر کسی را که می‌داند چند کارآفرین را نابود کرد.”

مقررات SEC از طریق تاکتیک های اجرایی همچنان یک نگرانی اصلی برای بسیاری از ذینفعان ارزهای دیجیتال است. در سال گذشته، SEC مبارزه قانونی علیه آن آغاز کرده است. پایه سکهبایننس و کراکن در مورد وضعیت اوراق بهادار دارایی های فهرست شده.

رگولاتور به طور خاص بر ارزهای دیجیتال برتر مانند اتریوم (ETH)، کاردانو (ADA)، سولانا (SOL) و Polygon (MATIC) نظارت می کند. قراردادهای سرمایه گذاری.

این طبقه‌بندی بحث‌های زیادی را به‌ویژه در مورد اتریوم برانگیخت. با توجه به تاییدیه ETF Spot Ethereum، صنعت مطمئن نیست که سرنوشت محصول چه خواهد بود. در حال حاضر اتفاق نظر بر این است که میزان تایید پایین است و شفافیت محدودی در مورد موقعیت تنظیم کننده بازار وجود دارد.

مارک کوبان با سوء استفاده از این عدم وضوح، درخواست خود را از تفویض اختیار توسط کنگره بیان کرد. تنظیم اکوسیستم کریپتو کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)

در چند سال گذشته، جنگ قدرت ظریفی بین SEC و CFTC وجود داشته است، که اغلب شامل رویکردهای متناقضی در مورد اینکه دارایی ها چه کار می کنند و چه چیزی امنیت بازار را تشکیل نمی دهند، است.

در نتیجه، با ظهور محصولات ETF بیت کوین نقطه ای، تقاضا برای مقررات ارز دیجیتال قوی تر از همیشه باقی می ماند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید