سرمایه گذار میلیاردر Chamath Palihapitiya می خواهد بیت کوین به 500 هزار دلار برسد.


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چند هفته پس از نصف شدن چهارمین بیت کوین (BTC)، رهبران صنعت همچنان به گمانه زنی در مورد آینده ارزهای دیجیتال برتر ادامه دادند. سرمایه گذار میلیاردر Chamath Palihapitiya که در این گفتگو شرکت کرد، اظهار داشت که ممکن است قیمت بیت کوین طی چند سال به بالاترین حد خود یعنی 500000 دلار (ATH) برسد.

طرح ریزی نظری بر اساس تاریخ

طبق گزارش Chamath Palihapitiya، بیت کوین تقریباً 12 تا 18 ماه پس از رویداد نصف شدن، رشد عظیمی را تجربه کرده است. از ماه اول تا سومین ماه پس از هر نصف شدن، قیمت بیت کوین به طور کلی رشد ثابت بیشتری را نشان می دهد.

مرتبط با

اولین چرخه نصف شدن، با رشد بیش از 10.67 برابری، اولین رشد قابل توجه خود را در شش ماه گذشته نشان داد. چرخه نیمه دوم و سوم نیز رشد ملایم تری را شاهد بود که به ترتیب با افزایش 1.34 برابری و 1.79 برابری مواجه شد.

در حالی که نیمه‌سازی اول مسیر رشد را ادامه داد، نیمه‌های دوم و سوم تقریباً 18 ماه پس از رویداد نصف‌سازی بیشترین افزایش‌های 27.92x و 7.80x را داشتند. به دنبال این عملکرد گذشته، Palihapitiya پیش بینی کرد که تثبیت فعلی در الگوی رشد تاریخی ارز دیجیتال است.

او همچنین خاطرنشان کرد که یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های این چرخه، تجاری‌سازی بیت‌کوین بوده است، زیرا محصولات نقدی ETF اکنون در ایالات متحده معامله می‌شوند. در حالی که او اظهار داشت که موقعیت او به منزله توصیه مالی نیست، او گفت که اگر از الگوی نمایش داده شده در چرخه دوم و سوم پیروی کند، قیمت بیت کوین تا اکتبر 2025 می تواند از 500000 دلار فراتر رود.

قیمت بیت کوین و تاثیر ETF اتریوم

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین 69035.09 دلار است که در 24 ساعت گذشته 1.93 درصد افزایش یافته است. این ارز دیجیتال در ماه گذشته حول قیمت 60208.78 دلار و 71946.46 دلار در نوسان بوده است زیرا ETF های بیت کوین سرعت انباشت و خروج را تعیین می کنند.

مرتبط با

یکی از محرک های کلیدی که بسیاری انتظار دارند قدم بعدی صعود بیت کوین را آغاز کند، شروع معاملات محصولات نقطه ای ETF اتریوم است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید