میلیاردر کوبایی می گوید SEC باید صفحه را از کتاب بازی رمزنگاری ژاپن حذف کند


فهرست

  • آیا SEC در تلاش برای کشتن رمزارزها است؟
  • یک قدرت رمزنگاری

داخل آخرین پست در شبکه اجتماعی X، میلیاردر مارک کوبان به گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پیشنهاد کرد که صفحه ای از کتاب بازی رمز ارزهای ژاپن را حذف کند.

صرافی منحل شده ارز دیجیتال کوبا، ژاپن Mt. او خاطرنشان کرد که موفق شده است از سقوط Gox و سایر شکست‌ها برای محافظت مؤثر از سرمایه‌گذاران (مانند هک Coincheck) درس بگیرد.

آیا SEC در تلاش برای کشتن رمزارزها است؟

این پس از آن صورت گرفت که کوبان SEC را به تلاش برای نابودی صنعت ارزهای دیجیتال متهم کرد. کوبان گفت: «آنها رعایت قوانین ثبت نام را غیرممکن می کنند.

به دلیل نگرش خصمانه کمیسیون بورس و اوراق بهادار، هر فرصت سرمایه‌گذاری که شامل انتشار یک توکن باشد، برای «شرک تانک» یک «نه» است. میلیاردر توضیح داد: «زمان و هزینه های قانونی مربوط به ثبت نام و تلاش برای رعایت آن، عملاً غیرممکن است.

به گفته کوبان، به دلیل رویکرد گسترده SEC، شرکت‌های قانونی در کنار ارزهای دیجیتال ناخواسته قرار گرفته‌اند.

به گفته کوبان، میراث جنسلر، انجام کار درست را برای «شرکت های خوب» غیرممکن می کند.

یک قدرت رمزنگاری

ژاپن، چهارمین اقتصاد بزرگ، به عنوان یک نیروگاه ارزهای دیجیتال پررونق در حال ظهور است. سیاستمداران فعالانه در حال تلاش برای ارائه وضوح نظارتی بسیار مورد نیاز به صنعت هستند.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، یکی دیگر از منتقدان SEC است که رویکرد ژاپن به مقررات ارزهای دیجیتال را تحسین کرده است. در مقطعی، شرکت او حتی در فکر انتقال دفتر مرکزی رسمی خود به توکیو بود.

با توجه به اقدامات نظارتی، کاربران FTX ژاپن از آشفتگی پس از سقوط صرافی اصلی در سال 2022 محافظت شده اند.

Emi Yoshikawa، معاون استراتژی و عملیات، گفت: «پس از چندین هک بزرگ مبادلات در ژاپن، رگولاتور الزامات انطباق را برای محافظت از سرمایه‌گذاران تشدید کرد، که تا حدودی صرافی‌های ژاپنی را در آخرین چرخه صعودی با مشکل مواجه کرد، اما در درازمدت حرکت معقولی بود.» ریپل در پستی در شبکه اجتماعی X گفت.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید