میلیاردر کوهن از رمزنگاری فاصله می گیرد و بر هوش مصنوعی تمرکز می کند


بر اساس گزارش اخیر فوربس، Point72 Ventures، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در مراحل اولیه است که توسط میلیاردر استیون کوهن تأسیس شده است. گودال فین تک و ارزهای دیجیتال برای تمرکز بر هوش مصنوعی.

به گفته منابع ناشناس به نقل از منبع، بسیاری از سرمایه گذاران از تیم های فین تک و کریپتو اخراج شدند.

شرکت VC کوهن، سرمایه‌گذاری‌های صنعت دفاعی و همچنین هوش مصنوعی را در اولویت قرار داده است.

مرتبط با

Point72 به فوربس گفت که همچنان به “بهینه سازی” استراتژی خود برای فرصت های بازارهای نوظهور ادامه می دهد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayکوهن، که دارایی خالص او 19.8 میلیارد دلار تخمین زده می شود، در مصاحبه CNBC فاش کرد که مالک “مقداری” بیت کوین است. او گفت که پایش را به بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری شده وارد کرده است، زیرا پسرش به او نشان داده است که چگونه تراکنش‌ها را در یک صرافی کریپتو انجام دهد.

در طول مصاحبه، این میلیاردر اعتراف کرد که بیت کوین “جالب” است اما همچنین اظهار داشت که نظر محکمی در مورد ارز دیجیتال پیشرو ندارد.

در همان زمان، کوهن انتظارات صعودی خود را از هوش مصنوعی ابراز کرد و استدلال کرد که شوق فعلی او را به یاد رونق اینترنت در دهه 90 می‌اندازد که توانست برخی از شرکت‌های برتر امروزی را ایجاد کند.

رئیس Point72 Asset Management گفت که در سال 2021 “به طور کامل به رمز ارز تبدیل می شود” و افزود که هنوز روزهای اولیه است.

مرتبط با

اکنون، به نظر می رسد که این میلیاردر به دلیل تمرکز اخیر بر هوش مصنوعی، روی ارزهای رمزنگاری شده خشمگین شده است.

او تنها نیست. به عنوان مثال، سال گذشته غول فین‌تک چینی Ant Group بازار ارزهای دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری در هوش مصنوعی رها کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید