بزرگترین افت رمزنگاری سال 2024 تایید شد: StarkNet منحل خواهد شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

انجمن کریپتو airdrop با آخرین اعلامیه که می تواند یکی از بزرگترین رویدادهای سال 2024 باشد، غوغا می کند: نشانه اصلی StarkNet. StarkNet، یک ZK-Rollup پیشرفته، در حال آماده شدن برای توزیع توکن اصلی خود است، اما میزان افت پس از اینکه تعداد قابل توجهی از کیف‌پول‌ها به فروش رسید، هنوز مشخص نیست.

StarkNet بر روی فناوری پیشرفته ای کار می کند که محاسبات تراکنش ها را خارج از زنجیره حرکت می دهد و در عین حال داده های تراکنش را در زنجیره اصلی اتریوم نگه می دارد. این رویکرد نوآورانه امکان افزایش مقیاس‌پذیری را بدون به خطر انداختن امنیت قوی زنجیره اصلی اتریوم فراهم می‌کند.

StarkNet با استفاده از یک اثبات اختصاصی به نام STARK در خط مقدم مقیاس پذیری و کارایی در فناوری بلاک چین قرار دارد.

از نظر مقیاس، یکی از سریع ترین ها در کلاس خود است و مقیاس پذیری استثنایی دارد که می تواند یک تغییر بازی برای مسائل تراکم شبکه اتریوم باشد. برخلاف Rollup های خوش بینانه، ToM-Roll هایی مانند StarkNet به دلیل توانایی آنها در تأیید اعتبار توسط سیستم های اثبات، هیچ بن بست برای تراکنش ها ندارند. این بدان معنی است که کاربران نمی توانند انتظار زمان انتظار را در طول انتقال از لایه 2 (L2) به لایه 1 (L1) داشته باشند.

اما چیزی که استارک نت را متمایز می کند، سازگاری آن با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است. این سازگاری نقطه عطفی است که StarkNet را به یک بوفه از گزینه‌های همه چیز برای کاربران اتریوم و توسعه‌دهندگان تبدیل می‌کند. توسعه دهندگان می توانند از پتانسیل StarkNet با استفاده از زبان برنامه نویسی خود به نام Cairo یا از طریق کامپایلر Solidity to Cairo استفاده کنند و به طور موثر شکاف بین محیط های برنامه نویسی آشنا و جدید را پر کنند.

در مورد خود توکن، استارک نت با هیجان راه اندازی توکن بومی خود را با علامت $STRK اعلام کرد که با عرضه 10 میلیارد توکن شروع شد.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید