یک پیشرفت بزرگ برای اتریوم (ETH) DeFi در راه است، در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه اتریوم در حال آماده شدن برای یک پیشرفت بزرگ است. این پیش‌بینی بر اساس مشاهدات اخیر در اکوسیستم و فضای گسترده‌تر ارزهای دیجیتال است. رایان واتکینز، تحلیلگر مشهور و یکی از بنیانگذاران Syncracy Capital، ادعا می کند که ساختار فعلی اتریوم دیفای قوی ترین از سال 2020 است.

رشد درآمد قوی DeFi و ارزش گذاری پایین

خوش‌بینی در عوامل متعددی از جمله حجم درآمد، پیشرفت‌های فناوری، و صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) در انتظار تایید نهایی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نهفته است.

مرتبط با

بر اساس تحلیل واتکینز، در حالی که رهبران DeFi در حال کسب درآمدهای بی سابقه هستند، ارزش گذاری آنها در پایین ترین سطح تاریخی باقی می ماند. این ترکیب درآمد بالا و ارزش گذاری پایین فرصت جذابی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند.

برخی از برنامه های پیشرو DeFi در شبکه اتریوم، مانند Lido، MakerDAAO، Uniswap و Aave، افزایش تدریجی درآمد را ثبت کرده اند و از اوج سال 2022 خود فراتر رفته اند. درآمد سالانه Aave برای سال 2022 کمی بیش از 500 میلیون دلار بود. با این حال، در ماه مه 2024، به بالاترین قیمت خود یعنی 750 میلیون دلار رسید.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که این درآمد با اجرای ارتقاهای عمده‌ای مانند Maker's Endgame و Uniswap V4، بیشتر افزایش یابد.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که معرفی ETF اتریوم علاقه به اقتصاد اتریوم را احیا کند. علیرغم مواجهه با محیط نظارتی چالش برانگیز از «تابستان DeFi»، این صنعت به آرامی شاهد پیشرفت‌هایی است. اگرچه در کوتاه مدت هیچ تغییر عمده ای در سیاست ها انتظار نمی رود، تصویر کلی مثبت تر می شود.

حرکت بازار و انتظارات آینده

واتکینز اصرار دارد که تا زمانی که روند صعودی بلندمدت ادامه دارد، DeFi باید با توجه به ماهیت بسیار چرخه‌ای آن از شتاب مثبت بهره ببرد. کارشناسان بازار خوشبین هستند که کاربران بیشتر و بیشتری توسط پیشنهادات DeFi جذب خواهند شد و رشد بیشتری را تقویت می کند.

مرتبط با

در حالی که Uniswap هنوز هیچ درآمدی ایجاد نکرده است، واتکینز استدلال می کند که به نظر می رسد پتانسیل فعال کردن تغییر هزینه ها قریب الوقوع است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید